World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Ero Gohanek

Liczba postów : 307

PisanieTemat: Koooolooooroooowooooo oł jeee jee jee NJU RYSUNEK :*   Sob Cze 06, 2009 1:36 am

zara będzie spam ze to nie moje albo że to recollor szczerze to mam wywalone na takie komentarze więc możecie się nie trudzic ;3 :*

tutaj wip wilka mowie od razu jeszcze się w tej siersci duzo zmieni dodam więcej ciękich włosków dla polepszenia detalu, ułożenie itd + tło + reszta wilka wyciąłem tylko to co jest namalowane bo nie ma sensu dawac szkicu 3k+pxx x 2k+px

Luffy gear second recollor luffiego który zrobił Marecki Wink

lyffu mareckiego włosy moje według mnie i mareckiego jest zajedwabiscie Very Happy

wersja początkowa czyli ta Mareckiego (on w swoim temacie dał poprawioną przez Brolliego 989 czy jakos tak)

i daje se spokój ;q wole robic cos wiekszego w photoshopie oo!

Monkey D. Luffy! ołówek B3, B4 i B5 ;q hołp ju lajk it

robione aparatem z komórki :/ skaner mi się spsół i dlatego :/ w poniedziałek powinan by wersja skanowana Wink

WERSJA POPRAWIONA!!!

taki mały painting :q

Tony Tony Chopper Very Happy

all z pamięci Razz

ten wilk co wyżej tyle ze skonczony

NAMI CHWAAAAAN

NEW

szkoda ze robione telefonem :<

Ostatnio zmieniony przez Son Gohanek dnia Nie Lip 19, 2009 12:26 pm, w całości zmieniany 19 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PikaMarecki

Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 1:39 am

podobuje mi sie armor i legi ale ten wilk wybrakowany jest xD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dodek

Liczba postów : 259

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 2:32 am

Wilczek chociaz niedokonczony to juz kox Very Happy
Gratki narazie 9/10 za wilka, zobaczymy koncowy efekt Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 2:37 am

wilkaa to sie spodziewajcie dopiero w połowie wakacji Smile bo nie sądze że non stop w wakacje bedzie mi się chciało to robic Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kazu =*

Liczba postów : 119

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 11:36 am

No ładnie ;] Masz talent do tego 10/10 i Gzz xd
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 12:04 pm

Dodałem Luffiego Gear Second sprit i więcej info w pierwszym poscie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 12:32 pm

;O
Zajebiste!
10/10 Wink
Żyjesz trochę na gadu? ;<
Powrót do góry Go down
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 5:15 pm

trochę sprzyspamie :q w pierwszym poscie Monkey D. Luffy - rysunek, więcej info w pierwszym poscie :q

@down bo on zrobił go bardziej różowego a ja z braku znajomosci painta nie potrafie dobrac takiego koloru bo zapewne w photoshopie nie miał bym z tym żadnego problemu ;q

Ostatnio zmieniony przez Son Gohanek dnia Sob Cze 06, 2009 5:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bigiello

Liczba postów : 297

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 06, 2009 5:20 pm

Słodki Jezu, kocham cię, ten Luffy jest ZaJeBiAsZcZy!!!!! Ale ten luffy gear second taki jakiś nie wiem, włosy lepsze od Mareckiego, ale postać ogólnie taka sobie xd a ten szkic Luffiego Bejautifulkens! 10+/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
PikaMarecki

Liczba postów : 536

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Nie Cze 07, 2009 12:04 pm

Ten luffy ktorego narysowales jest poprostu boski xd

dodales nawet nasza grafike ;3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hakon

Liczba postów : 29

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Pon Cze 08, 2009 4:19 pm

Zajebiste prace nie powiem What a Face

A wlasnie jak bedziesz na GG napisz cos do mnie bo nr poszedl sie jeb.... i nie mam
:]

pozdro drunken
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dager

Liczba postów : 7

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Czw Cze 11, 2009 11:11 pm

Spox. 9/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Pią Cze 12, 2009 8:39 am

Nowy rysunek Wink. Tym razem Tony Tony Chopper Wink

Myślę że się podoba :* oceniajcie ;3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Skeeter

Liczba postów : 50

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Pią Cze 12, 2009 9:29 am

Jak dla mnie zajefajne prace:D A zwłaszcza ten wilk:D 10/10
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Nie Cze 14, 2009 12:11 pm

musze posta napisać :q

nowy rysunek może troche taki obrazowaty ;q no i tym razem troche inny niż poprzednie

hope u like it Wink
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saphron

Liczba postów : 683

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Nie Cze 14, 2009 12:31 pm

Pod względem detalicznym -

Zbroja - Dobra , ładnie wygląda lecz musisz poprawic kontury..
Spodnie - Dobre , ładne lecz kontury tez trzeba poprawic.
Wilk - Za małe oczka

Postacie niżej mi się niepodobają

Rysunek - Nawet nawet

Sygna - Doskonała

TTC - Też czadowy

Kobieta - Słabuśna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Nie Cze 14, 2009 12:33 pm

bo robione "zajebistym" aparatem z "zajebistej" komórki >.< zapomnialem dopisać w orginale wygląda o wiele lepiej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shanky

Liczba postów : 13

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Nie Cze 14, 2009 12:42 pm

super 9/10 tlko powiedz mi czy robiłeś to w PS'ie czy na Tablecie?@? cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Nie Cze 14, 2009 11:32 pm

dodałem tego wilka co wcześniej była pokazana tylko głowa

teraz est już całość + tło

jakoś nie jestem z tego zadowolony ;/ ostatnio nic mi nie wychodzi
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dodek

Liczba postów : 259

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Pon Cze 15, 2009 1:31 am

Noo jakos dziwnie ten wilk wyszedl ;p Glowa swietna ale reszta Ci nie wyszla Razz Ale i tak gz.. ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ero Gohanek

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 20, 2009 6:16 pm

poprawiłem dużo zmieniłem od poprzedniej wersji mimo błędów jaki tam drobnych to i tak jestem z tego zadowolony Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Saphron

Liczba postów : 683

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Sob Cze 20, 2009 6:17 pm

Ciekawe ale jakoś tak niepasuje do tła
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bucyk

Liczba postów : 204

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Wto Cze 23, 2009 6:04 pm

TWOJE RYSUNKI SA ZAJE-k****a BISTE XD
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Grzegorz

Liczba postów : 37

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Pią Cze 26, 2009 6:36 pm

Son Gohanek prosił mnie żebym dał skanowaną nami i choppera

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Grzegorz

Liczba postów : 37

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   Pon Cze 29, 2009 9:43 am

minęło 48h
więc mogę odświeżyć dla kumpla :*

rysunki w pierwszym poście i post wyżej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/   

Powrót do góry Go down

Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next