World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
NaCoCi Here




Liczba postów : 7
Join date : 03/06/2009

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: [JAK ZROBIĆ GIFA]   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:37 pm

Parę słów przed wstępem

Na wstępie tego poradnika, nie będę opisywać tworzenia klatek... Ale Pokaże wam jak zrobić pro gifa chodząc o Fabułe. Ale mogę podać wam pożyteczne programy które na 100% wam się przydadzą!

Sprity - Główny składnik Gifa czyli coś co biega po matowym białym tle. Oczywiście są tam Mapki którymi możecie zakryć takową powierzchnie!
Kod:
http://rapidshare.com/files/179611836/GIFY.rar



Easy Gif Animator - Program do złożenia naszych klatek.
Kod:
http://uploading.com/files/LM829POV/Easy GIF Animator Pro v4.8.1.39 by Solarmax.rar.html



Wstęp
Tak więc by zrobić dobrego Gifa, nie potrzebna jest tylko chęć. Lecz także fabuła i obmyślony scenariusz(Najlepiej zlany na papier). Dzięki temu otrzymamy bardzo dobry efekt który zwiększy naszą oglądalność!
Co chce wam przez to powiedzieć? To proste! Zlewając nasz Scenariusz na papier możemy dopatrzyć się błędów oraz w skupieniu lepiej opracować naszego gifa. Wiem że wiele osób po prostu podczas tworzenia gifa wymyśla teksty, to jest błąd moim zdaniem który daje skutki w postaci błędów ortograficznych, źle zbudowanych zdań i po prostu bezsensownych tekstów.


Jak zrobić dobrą fabułę która przyciągnie widzów?
To bardzo proste! Tak sporo osób wie o tym błędzie a tak mało go próbuje naprawić. Myślicie pewnie "Co ty możesz wiedzieć, nigdy gifów nie robiłeś!", "Nie znasz się i tyle, jesteś noob!". Robiłem kiedyś gify i to przez długi okres czasu, uczyłem się na błędach i sukcesach.
Drogą do sukcesu są dialogi. I trzymanie się scenariusza.
Większość z was robiąc gifa popełnia jeden i ten sam błąd! Gdy główny bohater przegrywa w walce zostaje cudownie uratowany (Prawie zawsze), po czym trenuje 15 min i pokonuje wroga bez żadnych problemów (99%).
Nie możemy także zapominać o klatkach, im więcej klatek przejścia postaci np. Lotu daje nam lepszą jakość oglądalności. Co za tym idzie? Więcej widzów!
Wracając do dialogów, muszą mieć moc i coś takiego co chwyci naszego widza oświadczając mu "COŚ SIĘ ZARAZ STANIE!".
Nie możemy używać czegoś takiego jak "Zaraz uderzę cię moją kulą która rozpie**** księżyc na pół".
Nie używaj zwrotów typu "WTF!" "OMG" "LOL". To psuje gifa.
Nie może nasz wróg użyć zwrotu
-Buhuahsuahsuahushua wróciłem, teraz cię zniszczę!!!111onoeneoneoeoe"
Na co nasz bohater?
-O nie, jak to możliwe?! Przecież, o nie!
Co się dzieje w takiej chwili? Nasz bohater sra w gacie! Nie mówię że to jest złe, ale lepiej to zmienić bo to gorzej jak standard jest. Lepiej zamień te linijke na przykład.
- Ha! Ha! Ha! Wróciłem do świata żywych, strzeżcie się i bójcie!
Na co nasz bohater (W końcu to Bohater)
- A więc wróciłeś ponownie, nie lękam się! Znów cię pokonam!
Po czym może dostać w piz***. Potem wypije magicznego browca albo magiczny kieliszek czystej i będzie mógł walczyć ponownie.


Zakończenie
Co chciałbym powiedzieć na zakończenie? Dziękuje wszystkim którzy kiedyś oglądali moje gify i naprowadzali mnie na drogę bym mógł dzisiaj wam opisać jak zrobić gifa z porządną fabułą! Liczą się Dialogi! Oryginalny Scenariusz! Trzymająca się fabuła i masz gwarantowany sukces. Mam nadzieję że pomoże większości z was, a może kiedyś będziecie Pro Giferami, i jak ktoś zapyta
-Hey znasz tego kolesia od gifów?!
-Tego Pro? On robi zajeb*** gify, aż miło się ogląda!

Jeżeli Temat się wam podoba to proszę podkleić! Pzdr

Podklejam. Nie jest to poradnik jak zrobić gifa tylko bardziej jakie błędy popełniamy przy robieniu gifa, ale i tak przydatne dla wielu osób.
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 9:39 am

Girls Generation rogz. Koreanki love. AGAGAAAGAGAGAG lululuulluululul

Ciekawe jakie up beda posty.
Powrót do góry Go down
 
Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love
» Czemu Bicia jest rogz ? Koreanki Rogz i Girls Generation rogz.
» Czy Bicia rogz Koreanki rogz i Girls Generation rogz?
» Doesn't Matter To pajac? AGAGGAGAGAGAGAGAGAG lulul Bicia rogz,. Koreanki Love. Girils Generation rogz.
» Doesn't Matter To pajac. SYGNA. AGAGGAGAGAGAGAGAGAG lulul Bicia rogz,. Koreanki Love. Girils Generation rogz.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: