World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl

Go down 
+4
chyzwar
Xaviol
anonim
Soni
8 posters
AutorWiadomość
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Obraza gracza   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:48 pm

Pisze z kont kolegi bo nie mam konta na 4um.
gracz hywyzar obrażał rodzinę i mnie a oto ssy
neiwiem czy to karalne?? ale chyba tak bo widziałem takie tematy
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Twoja
a to drugi
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Twoj2
Jesli karalne prosze o ukaranie! Shocked
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:00 am

Tak, jest to karalne. Sam Brzozi dawał na kogoś dzisiaj, że przeklinał. Będzie kara, będzie. ; ]
Powrót do góry Go down
Xaviol




Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:10 am

Jeszcze by było miło, jakbyś pokazał swoje wyzwiska w kierunku jego osoby. Najpierw ty zacząłeś go wyzywać od oszustów, chociaż oszustem nie był. Następnie zacząłeś jechać po jego matce, więc czego się kolego(cenzura słowna xd) spodziewałeś? Żałosne zachowanie, nie wiem ile masz lat, ale takie zachowanie jest na miarę 10-latka nawet mniej, zresztą ortografia też. Pozdrawiam, Xaviol.
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:31 am

Znowu pisze z konta kolegi.
Ja tylko napisałem że oszust on zaczą jechać 1 niech da ssy ze ja to zrobiłem bo niewiedzilem ze napis on to sozust jest karalny niech da jakieś ssy to go przeprosze
Powrót do góry Go down
chyzwar

chyzwar


Liczba postów : 124
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:43 am

hmm a więc tak, kolego czmu nie pokazałes całej naszej rozmowy, lub nie nagrałes filmiku? najpierw wyzywałes mnie od oszustów chociaz wcale cie nie oszukałem tylko powiedziałem zebys dawał 1 i filmik nagrywal. Kiedy napisałem zebys mnie nie bluzgał wjechałes na matke wiec ja równiez wjechałem, przynajmniej bylo dodac co ty pisales pare osób chyba nawet widzialo jak na "defulat" pisałes do mnie ^ up jeden sie chyba nawet udzielił .
Powrót do góry Go down
kosu94

kosu94


Liczba postów : 255
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:56 am

Hmm. Nie chcę się wtrącać ale co do panów UP. Soni pokaż całą rozmowe od początku do końca a nie tylko jego wyzwiska może ty też mu najeżdżałeś na rodziców i sam padasz od 90lv więc pozdro dla ciebie
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:58 am

Ja to nie soni! ja psize z konta kolegi!
Ja tlyko anpisalem o oszustwie !
ja mam dowody ty nie ja teraz nie mam z kad wziasc rozmowy neich on da bo mowilem ze to dam na forum.
Powrót do góry Go down
chyzwar

chyzwar


Liczba postów : 124
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:26 am

hmm ty masz dowody? ciekawe na co na własną głupote chyba, kolego prosze skoro jestes bezwiny czemu całego okienka nie pokazales ani tego co na defulat piałeś? prosze adminów o uwzglednienie tego ze nie pokazał całej rozmowy....
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:07 pm

na default nie psialem nic Sad cry cry cry
dziecko ja dalem dowody a ty nie!
Powrót do góry Go down
Xaviol




Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:42 pm

Soni czy jak Ci tam, dzieckiem w tym temacie to jesteś tylko ty! Swoim zachowaniem to udowadniasz. Widziałem co pisałeś tak jak jeszcze parę osób, więc jak chcesz żeby Chyzwar dostał bana czy cuś takiego, to pokaż całą waszą rozmowę, bo nie jesteś bez winy.
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:29 pm

1. Po raz 100~!!!!!!!!!!!! mowie ja nie soni tlyko psize z jego konta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2.z kad mam wam wziasc cala on mogl pomyslec o obronie bo go informowalem.
3 niepisac tu niech gm tlyko obluka!
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 443
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 2:38 pm

Oj bedzie banik Smile Niestety tak juz jest z WoDBO,gdy graja w ta gre takie 10 letnie dzieci xd
Powrót do góry Go down
chyzwar

chyzwar


Liczba postów : 124
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 5:32 pm

Anon-10 lat może ty masz, skoro nie masz nic do powiedzenia w tej sprawie żegnam nie nabijaj postów.Soni dowody? a gdzie jest cala nasza rozmowa?... wez koles osmieszasz sie.A i zgadzam sie z xaviolem ze masz 10 lat
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:12 pm

1. po ra zostani ja nie soni noobie! Gm zrob cos bo mnei wkurza to dziecko co chwile soni soni iel ams zlat 5???? noobie psize z jego konta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napbijasz se dziecko psoty i nieczytasz ja dalem dowody a ty noobie nic wiec zamknij ryj i czkeja az gm zobaczy!
Powrót do góry Go down
Ozzi

Ozzi


Liczba postów : 203
Join date : 03/06/2009
Skąd : nie twoja sprawa :<

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 6:16 pm

@soni zalosny jestes
@topic pokaz cala rozmowe.
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:07 am

Gm zobacz tu i please osta dla ozziego bo zadaje pytania na ktoryre odpowiadalem duzo razy czyli nieczyta i tlyko nabija posty
i drugiego osta za to z ekaze rbic rzeczy na ktore odpowiadalem czyli tez nabija posty
Powrót do góry Go down
Ozzi

Ozzi


Liczba postów : 203
Join date : 03/06/2009
Skąd : nie twoja sprawa :<

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 9:53 am

@up DUUUUUPAAAA
@topic pokaz cala rozmowe i stfu.
@dałn imo ty teraz spamisz bo nie umiesz glupiego posta zedytowac :> i ci 3 raz powtarzam pokaz cala rozmowe moze ty zaczeles go wyzywac? Sad


Ostatnio zmieniony przez Ozzi dnia Nie Cze 07, 2009 10:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:06 am

Gm znowu prosze o 2 osty dla neigo bo spami i nieczyta nabija posty!
Powrót do góry Go down
figiel




Liczba postów : 23
Join date : 01/11/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimePon Maj 10, 2010 6:46 am

zapraszamy!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl
» ZAPRASZAMY NOWE FORUM http://dragon-ball.forumpl.net/forum.htm

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: