World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl

Go down 
+6
Ozzi
Corristo
Bigiello
Anon
Ero Gohanek
PikaMarecki
10 posters
AutorWiadomość
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Marecki fan grafs ^_^ (edtided dodany spritek + cus)   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:52 pm

O to pare grafik ktore zrobilem ;D

luffy
sprit oraz powiekszenie
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Lufons
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffyw

dziekuje broliemu989 za drobna korekte

chopper
sprit oraz powiekszenie
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Choppersprit

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Chopparini2
dziekuje son gohankowi za pomysl z oczami ;D

@down xd dziekuje za zroienie dzialu ;3

@edit nowe
nowa paczka grafik

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffione luffy gear second robiony z Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffyfd
powiekszenie Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffionesecond
asz keczap
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Aszkeczu

emo saiyan i jego transy
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Coss
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Coss2
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Coss3

czapka choppera
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Chooppershat

szino abórame z naróto
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Shinon

super wodbo outfit dla gejema
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Sklashaf

i vegitto

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Vegitoa

@edit nowa wersja choppera

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Choppersprit w grze

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Niu powiekszenie

maly fan arcik Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Img0001rkb


Ostatnio zmieniony przez Marecki dnia Wto Cze 16, 2009 1:00 pm, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimePią Cze 05, 2009 11:54 pm

Choper świetny ale Luffy ma troszeczkę zbyt przypakowane ręce Smile
Powrót do góry Go down
Ero Gohanek

Ero Gohanek


Liczba postów : 307
Join date : 03/06/2009
Age : 28

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:21 am

ty kurde ! brolliego korekte to se normalnie przyjąłes a mojej to nie :q foch ;<
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 2:51 am

odswieze troszke temat 2 rysunki dodam

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Ishiday
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Imgdfa
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 443
Join date : 03/06/2009
Age : 29

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:22 am

@Up-Ja taki cham nie bede,i dlatego ze sie nie lubimy to nie bede ci specjalnie mowil cos na zlosc xd
A wiec
@Topic-Tony bardzo fajny,ale jak HB powiedzial Luffy ma za bardzo przypakowane rece ;p Ale ogolnie to bardzo to fajne Smile 8/10
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:25 am

Do szkiców:
-Pierwszy:
Nie zbyt mi się podoba - nie utrzymałeś żadnego punktu który mógł by być punktem odniesienia postaci.
Bardzo chaotyczna kreska i w niektórych momentach wygląda jak "bazgroł"
Dość nierówne krawędzie i nie zachowanie proporcji.
Pierwszy obrazek nie zbyt mi się podoba.


-Drugi:
Tym razem jest widoczny punk odniesienia.
Postać jest w miarę symetryczna.
Fajnie ale zbyt mało dokładnie (raz szarpany/raz prosty) nałożony cień.
W miarę przyzwoita kreska choć w niektórych momentach obrazek łamie się na 2 z powodu różnego stopnia nacisku na ołówek.
I znów ta chaotyczność.
Drugi Obrazek jest na prawdę fajny.


PS: Fajnie by było gdybyś zaopatrzył się w pisak np. żelowy (czarny) i odrysował byś nim najważniejsze elementy (Ogólnie kontury wszystkie + oczy nie wypełniając ich). Nadało by to twoim pracom profesjonalnego wyglądu i na pewno pozwoliło by oglądającemu pominąć nierówną kreskę i chaotyczność Smile
Powrót do góry Go down
Bigiello

Bigiello


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : się biorą takie zefiry?

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:27 am

@Topic
Mniam, mniam, bardzo ładny chopper, ale luffy w anime ma bardzo chudaśne ręce Razz
@2x up
Anon, my nic do Ciebie już nie mamy, bo nie spamujesz, teraz twoja role przejeli anonim i flerix -.-

Ishida - jakoś mi się nie podoba, twarz nie podobna
Chopper - ten co mi na gg wysyłałeś był dużo lepszy Razz

@up
HB OGARNIJ FLERIXA I ANONIMA Sad( PLOX!

@EDIT
Zauważ Anon, że jakoś te 1k postów wbić musiałem, do tego gdybym chciał pisać bezsensowne posty 24/7, to już bym miał z 200...


Ostatnio zmieniony przez Bigiello dnia Sob Cze 06, 2009 3:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:34 pm

HAHA ja już widziałem to dawno, Malecki mnie kofa? xD
#topic
Bardzo ładnie - 1 szkic taki trochę w nie moim stylu, drugi jest lepszy, o wiele lepszy.
A tamte graficzki?
Super!!
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:14 pm

nowa paczka grafik

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffione luffy gear second robiony z Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffyfd
powiekszenie Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Luffionesecond
asz keczap
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Aszkeczu

emo saiyan i jego transy
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Coss
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Coss2
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Coss3

czapka choppera
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Chooppershat

szino abórame z naróto
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Shinon

super wodbo outfit dla gejema
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Sklashaf

i vegitto

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Vegitoa
Powrót do góry Go down
Corristo

Corristo


Liczba postów : 66
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Krk

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:35 pm

Jesteś sax....!!
Ten Luffy ma za dobre cienie, za dobrą figurę i w ogóle jest za sexi.
Tony chooper, też ma za dobre cienie i do tego jest za dokładnie odwzorowany. Jak śmiesz ty ty ty...!!!
Ishida jest zajebisty, tak fajnie krzywy i ma źle ułożone cienie. Nooo tu widzę postępy, oby tak dalej!! Znowu jesteś sax, ten chooper jest za ładny, ma symetrie!!! Jedyne dobre, co zrobiłeś, to poszarpane cienię.
Luffy ma bardzo ładnie poszarpane włosy, tylko szkoda, że tak jest w realu!!
Keczapa już ci wcześniej na gg opisywałem.
Ten Emo saiyan, jakiś taki, nie emo. Powinno być widać, że chcę się pociąć, wyznawać satana, powinna mu cieknąć krew z mordy.xD
Gejman, to twoje najgorsze pfff... najlepsze dzieło. Very Happy

Ogólnie wszystko fajne, z wyjątkiem Icidy i Gejmena.
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 443
Join date : 03/06/2009
Age : 29

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 2:54 pm

@Marecki-Co do nowych grafik-Ta czapka Choppera jest po prostu PRO!!!Zajefajna!!!xD A reszta taka se ^.^ Ale Vegitto tez rox ^.^
A co do rysunkow,to tez tylko Chopper mi sie podoba xd Ale jest rox Wink
@Bigiello-Akurat z Mareckim nie lubie sie z innego powodu xd Ale,to chodzilo o to ze posty nabijalem za szybko i za to mnie tak jechaliscie?Nie wasza sprawa,bo w szkole siedze na komputerze zwykle na prawie kazdej lekci (Tak tu w anglii mamy),skoncze robote,mam wolny czas,wbijam na forum i se postuje,i se moge pisac tyle postow ile mi sie podoba Sad A to nie znaczy odrazu spam.Anonim i Flerix tez niech se pisza postow ile chca.Co zazdroscicie?Ze juz nie macie najwiecej postow z calego forum?o.O I se dalej mnie nie lubcie, a co mnie to? ^.^
@Down-Nigdzie nie pisalem ze mi zazdroscisz talentu jak cos Sad I innych postow w tym stylu,po 2,ze mnie 5-6 osob nie lubi to odrazu cale forum mnie nie lubi?xd
Z tym ze nie maja juz najwiecej postow,tu mowie o Anonimie i Flerixie.Jak chca to niech se pisza posty o co wam chodzi???Nie wasza sprawa czy pisza 10 postow czy 100 postow dziennie o.O Po 3,jak juz pisalem wali mnie co o mnie myslicie...Jakby mnie w grze tak nie lubieli i jechali to juz cos,ale jak mnie na forum ktos nie lubi to co z tego?o.O
PS:Proponuje powrocic do tematu...Dlaczego w kazdym temacie gdzie sie wypowiem TY musisz tez cos napisac aby jak najbardziej mi dogryzc? -.- Skonczzmy to o.O
I jeszcze jedno,chyba mielismy umowe ;x


Ostatnio zmieniony przez Anon dnia Sob Cze 06, 2009 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Corristo

Corristo


Liczba postów : 66
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Krk

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:26 pm

Anon napisał:
@Marecki-Co do nowych grafik-Ta czapka Choppera jest po prostu PRO!!!Zajefajna!!!xD A reszta taka se ^.^ Ale Vegitto tez rox ^.^
A co do rysunkow,to tez tylko Chopper mi sie podoba xd Ale jest rox Wink
@Bigiello-Akurat z Mareckim nie lubie sie z innego powodu xd Ale,to chodzilo o to ze posty nabijalem za szybko i za to mnie tak jechaliscie?Nie wasza sprawa,bo w szkole siedze na komputerze zwykle na prawie kazdej lekci (Tak tu w anglii mamy),skoncze robote,mam wolny czas,wbijam na forum i se postuje,i se moge pisac tyle postow ile mi sie podoba Sad A to nie znaczy odrazu spam.Anonim i Flerix tez niech se pisza postow ile chca.Co zazdroscicie?Ze juz nie macie najwiecej postow z calego forum?o.O I se dalej mnie nie lubcie, a co mnie to? ^.^

Nie lubią cie za spam, to fakt, ale nie za to, że nabijasz posty, tylko dodajesz je, mimo iż się nie znasz na danej kategorii, a potem kłócisz się z innymi. Mówiłeś gościowi, żeby się mną nie przejmował, ponieważ powiedziałem, że jego sygny są słabe, wówczas, iż były na nich 2 rendery i 2-kolorowe tło. Nie lubią cię, za to, że mówisz innym, że uważają się za lepszych, a rzeczywiście są najgorsi. Właśnie po takim poście można poznać, że to ty uważasz się za najlepszego. Traktujesz wszystkich w sposób lekceważący, jak uczniaków i niższych sobie rangą.
,,Co zazdroscicie?Ze juz nie macie najwiecej postow z calego forum?o.O I se dalej mnie nie lubcie, a co mnie to". Poza tym te twoje zwroty ,,zazdrościsz mi talentu", uwierz nie ma czego. ,,Nie umiesz czytać", zwłaszcza, że w tym miejscu, w którym uważasz, że jest to napisane, tego tam rzeczywiście nie ma,a ni nawet nie wynika to z kontekstu.
forumowiczy nie obchodziłeś, bo już nie pisałeś tych postów, ale teraz znowu zaczynasz, bo go opieprzyłeś za jedną wzmiankę o tobie.
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:23 pm

Dodaje nowe

clima tact
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Climatact

nami w spricie i powiekszeniu

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Namiesi
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Namikun2


@edit

polaczylismy wlosy luffiego second gear son gohanka i moim cialem luffiego i wyszlo to
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Zuyban
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Hardcorluffy


Ostatnio zmieniony przez Marecki dnia Nie Cze 07, 2009 12:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:36 pm

Marecki wpadam do Ciebie do Irlandii i masz mnie tego nauczyć Very Happy
ŚUPERRR..!
Powrót do góry Go down
Ozzi

Ozzi


Liczba postów : 203
Join date : 03/06/2009
Skąd : nie twoja sprawa :&lt;

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:00 am

Marecki nubie jak ty to tak dobrze robisz? XD 10/10 ofc.
Powrót do góry Go down
Bucyk




Liczba postów : 204
Join date : 05/06/2009
Age : 28
Skąd : Te Nerwy

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:18 am

Ja cie zabije ; affraid caly czas jestes na gg i nie odpisujesz a sam mi je podales na PW.Nie wiesz co cie czeka :d PW Z MOIM GG JUZ NADCHODZI a grafy fajne i powiedz czy masz zamiar zrobic jakas gre o tematyce tego anime bo chyba zaczne je ogladac ;d
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 10:50 am

@up nie robie te grafy z nudow nie wiem czemu twoje widomosci na gg nie dochodza moze daj swoje gg to ja napisze do ciebie xd


@edit nowa wersja choppariniego O.o

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Choppersprit

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Chopparini2
Powrót do góry Go down
Mareckii

Mareckii


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 2:10 pm

extra kul darmoszpan
Powrót do góry Go down
Mareski

Mareski


Liczba postów : 264
Join date : 24/06/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeSro Cze 24, 2009 8:25 pm

niektore sa fajne ale czeba je dopracowac 7/10 pracuj dalej!
Powrót do góry Go down
figiel




Liczba postów : 23
Join date : 01/11/2009

Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitimeWto Maj 11, 2010 10:26 am

zapraszamy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Empty
PisanieTemat: Re: Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl   Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nowy OTS ZAPRASZAMY!!!! OtWorld.pl
» ZAPRASZAMY NOWE FORUM http://dragon-ball.forumpl.net/forum.htm

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: