World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!

Go down 
+35
Tytus
Az!zzy
Bum Astic
Nonix
Kisiel Fun
Bicia Koreanka
Arener
bumbum ;**
Bart Aka Cell Fighter
Miley Cyrus
Street Hooligan
Ultrazo
scobi
davidovskiv
Traumatic
falek
Gary12
Fouth
Danosek
dzozefik
Frezza
Bigiello
Breakdance
Songoq Wymiatacz
Zezima
Fokusmok
ubbubbek
Soni
platek
Crowen
Jinzou
domin1
Bucyk
Vordzi
balti
39 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Ultrazo
Movie Man
Ultrazo


Liczba postów : 500
Join date : 03/06/2009
Age : 31

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 9:05 pm

na crasha wystarczy żebyś wziął placka
Powrót do góry Go down
platek

platek


Liczba postów : 130
Join date : 20/07/2009

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 9:24 pm

Panowie mam planik maly to tyczy sie shinobi macie konta na dbko to dawac kai podbijemy forum im spam zrobimy o ogolnie bd zabrawa dawa ultrazo fokusok golix wolfang i reszta dawac trzeba bd to bd kopiowac az serv padnie buhahaaha
Powrót do góry Go down
Bigiello

Bigiello


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : się biorą takie zefiry?

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 9:39 pm

Oni kiedyś byli przyjaciółmi. Nie rozumiem takich kurw jak Crash.
Powrót do góry Go down
Kisiel Fun

Kisiel Fun


Liczba postów : 87
Join date : 06/12/2009

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 9:46 pm

Ja dostałem bana na forum bo wstawiałem zdjęcie emerytki i mówilem że to crasha stara ;dd


Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 29ae04dee6

WRÓG WODBO NR#1
Powrót do góry Go down
Ultrazo
Movie Man
Ultrazo


Liczba postów : 500
Join date : 03/06/2009
Age : 31

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 10:13 pm

CRASH SIE PRZESTRASZYŁ HB I od razu poszedł spać do kumpla ahahahaa
Powrót do góry Go down
Fokusmok

Fokusmok


Liczba postów : 35
Join date : 24/04/2010

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 10:17 pm

Ultrazo napisał:
CRASH SIE PRZESTRASZYŁ HB I od razu poszedł spać do kumpla ahahahaa


wiedziałem że spierdala a nie że niby wyjeżdża gdzieś hahhahahah Suspect
Powrót do góry Go down
Nonix




Liczba postów : 2
Join date : 20/07/2009

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 10:35 pm

Nawet jak nieodzyskacie bazy danych zrobcie normalnie juz 1 server 100 slotow przynajmniej Sad bo natym zajebanym DBKO nieidzie grac .
Powrót do góry Go down
Songoq Wymiatacz




Liczba postów : 26
Join date : 05/02/2010

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 11:04 pm

Ja bym ustawil taskera na cala noc zeby spamil forum ale nie moge zrobic konta na dbko na forum bo link z potwierdzeniem nie dochodzi
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 1:06 am

AGGAGGAGGGAGGAAGGAAGGA.

Widzialem juz to zdjecie Krasza, ale patrzac na ten garniak wydaje mi sie ze zostal kupiony za naszą kase na pacc.
AAGGGGAGAGAGAGAGGAGAGGG Napewno .AGGGGGAAGGGAGAGAGAGAGAAGGAGA


Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany./ Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Bum Astic

Bum Astic


Liczba postów : 94
Join date : 14/01/2010
Skąd : Pewne miejsce na ziemi ;p

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 2:38 pm

Trzeba wpierdolic temu lamusowi ;D ja osobiscie juz we wodbo nie gram . Ale wkurzylo mnie to ze crash jest takim frajerem ze nie ogarnial swojego ots'a ze musial haknac wodbo ;< FRAJER J****y wleciec mu na chate zgwalcic mu ta Elke (dziwke) i zajebac crasha Wink
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:01 pm

U crasz jest dziki. Bedzie sie dzialo,. To be continued...


AGAGAGAGAGAGAGGAGAGGAAGAGAGAGAGAGAGAGAGAGA lululululul


Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.Love Koreanki. Love Girls Generation.


Doesn't pajac.
Powrót do góry Go down
Az!zzy

Az!zzy


Liczba postów : 207
Join date : 04/06/2009
Age : 31
Skąd : Malbork

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 4:11 pm

Wkońcu stało sie to oco prosiłem Stefana ^^ Gracie sobie buaha ale chyba w kamyczki za bramką.. Dzieci Neo płaczcie do rana hahaha
Powrót do góry Go down
Tytus




Liczba postów : 13
Join date : 20/07/2009

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 2:41 am

Napewno macie jakieś kopie silnika... Było was tam chyba, ze 3 w teamie wodbo to każdy chyba silnik miał ? xD Res charów będzie pewnie xdd zróbcie od nowa all jakiś miesiąc jak się sprężycie..
Powrót do góry Go down
ubbubbek

ubbubbek


Liczba postów : 51
Join date : 15/10/2009
Age : 29
Skąd : Pajęczno

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:33 am

ale HB nic nie robi
nic się nie wypowiada
może by zrobił nowe forum

jak dla mnie to już koniec wodbo
chyba że coś pisał tylko ja nic nie wiem
Powrót do góry Go down
Xantis Uub

Xantis Uub


Liczba postów : 126
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Sparking

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 11:35 am

Xantis here


Omg crash ty masz nasrane nie bede ci jechal ale jak spotkam cie gdzies w Gdańsku Smile to se nie odpuszcze okazji Smile
Powrót do góry Go down
Stalowy Cieni




Liczba postów : 3
Join date : 11/07/2009

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 2:17 pm

haha dzieci oj dzieci widac ze trudne dziecinstwo mieliscie takie glupoty piszecie kazdego byscie bili na real ale to nie wodbo ze na real kazdmeu dacie rade nooby nie dojebane Smile
Powrót do góry Go down
Alanbardock rox xD

Alanbardock rox xD


Liczba postów : 393
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Jebana dziura

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 4:15 pm

stalofy czpieniu widze że już troche lepiej piszesz, wiesz na real za to ty jesteś bardzo dojebany ty pewnie bijesz z tej bani co masz wielką jak szafa xDD
Powrót do góry Go down
Stalowy Cieni




Liczba postów : 3
Join date : 11/07/2009

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 7:19 pm

a to śmieszne mało lacie ;>
Powrót do góry Go down
Gokqu

Gokqu


Liczba postów : 13
Join date : 20/07/2009
Age : 31

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: hahah   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 10:55 pm

hahhaahahhahahahahhaahahahah wodno zostanie wodnem forever
Powrót do góry Go down
Alanbardock rox xD

Alanbardock rox xD


Liczba postów : 393
Join date : 09/06/2009
Age : 31
Skąd : Jebana dziura

Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 2:16 pm

Stalowy Cieni napisał:
a to śmieszne mało lacie ;>
piszę się razem jak już, masz za dużo wody w bani czy co dlatego taka wielka :O na tym zdjęciu to myślałem że te banie będziesz miał wyższą niż ta szafa za tobą :]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!   Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !! - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mosquito Here !! Wiadomosci od HB !!
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» HB i MOSQUITO ODPOWIADAJCIE NA PW LUB NA FORUM DLA KAZDEGO GRACZA
» Odpowiedz HB i MOSQUITO i LUTZEN czemu tak sie dzieje

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: