World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 jaka jest stronka do zrobienia konta

Go down 
+7
buszek785
Soni
anonim
Medi
Dakos
GokuuX
kosu94
11 posters
AutorWiadomość
kosu94

kosu94


Liczba postów : 255
Join date : 03/06/2009
Age : 30

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: głupi błąd   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:22 am

Zrobiłem głupi błąd wyżuciłem niechcacy kapsułkę na drodze węża na tp czy mogę ją jakoś odzyskać tam było 100senzu.6gold i majin glove są osoby które mogą potwierdzić na dole ss
https://2img.net/r/ihimizer/img257/2866/beztytuurkr.png


Ostatnio zmieniony przez kosu94 dnia Sob Cze 06, 2009 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
GokuuX




Liczba postów : 23
Join date : 05/06/2009
Age : 34

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:32 am

Bardzo mnie ciekawi jak to się stało, że twoja kapsuła tam wylądowała Shocked . Temat powinien być zauważony przez HB albo Crasha. Co ja mam więcej do powiedzenia mieć PozdrO ;] bounce
Powrót do góry Go down
Dakos

Dakos


Liczba postów : 517
Join date : 03/06/2009

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:00 am

Nie ma możliwości żeby Admini zwrócili ci ta Capsulke.


Close Him
Powrót do góry Go down
Medi




Liczba postów : 180
Join date : 04/06/2009
Age : 29
Skąd : Bolesławiec

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:23 am

Nie rozumiem cie człowieku :<
kto o normalnych zmysłach bawi się kapsułką, w której ma jakieś itemy?!
Już jej nie odzyskasz.
mogłeś jej nie wyrzucać xD
i nie zaśmiecać forum!!
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:25 am

A może to była pusta? Hmm, pewnie już był res albo crash i capsułki nie ma i raczej nie odzyskasz nic.
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:30 am

ehh jak ty sie nia bawiles z eaz 2 pola od tp?/ neibaw sie capsula z itemami ic zmeu s e100 niedale spod reke?? tlyko 11?? (to tylko ciekawosc)
Powrót do góry Go down
kosu94

kosu94


Liczba postów : 255
Join date : 03/06/2009
Age : 30

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:35 am

@Soni
Po co mam nosić pod ręką 100senzu jak mi nic nie spada a pozatym skonczą się to założył bym te 100dopiero
bo mialem 50 i straciłem na pk i dupa trudno się mówi może chociaż pacca oddadzą którego mi zabrali to się jakoś nadrobi
Powrót do góry Go down
Soni

Soni


Liczba postów : 439
Join date : 03/06/2009

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:49 am

aha
kapsule widzialem moz egm by wszeld i dalmu kapsule bo na 100% nikt nie zabral z niej nic
Powrót do góry Go down
buszek785

buszek785


Liczba postów : 66
Join date : 03/06/2009
Skąd : Ciechanów

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:10 am

Bylo sie nie bawic ledwo co logles i juz niema !

a po drugie juz wypadaja bardockowi itemy bo jak dedlem jakiegos 30 cos bardocka to polecialy mu itemy ;]
Powrót do góry Go down
kosu94

kosu94


Liczba postów : 255
Join date : 03/06/2009
Age : 30

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 10:31 am

@UP
Bardockowi nie wypadają itemki od 50lv jak byś chciał wiedzieć bo wiem
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:01 am

Wątpie żeby ci zwrócili tą kapsułke, ale zostawiam to dla administacji~~
Powrót do góry Go down
tomo goku

tomo goku


Liczba postów : 55
Join date : 04/06/2009
Age : 29
Skąd : tam gdzie się ryby łowi

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: hehe   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:45 am

Nie ma szans że to capsulke odzyskąsz .. A skąd admini mogo wiedzieć że naprawde bylo tsm tyle senzu itd..
Powrót do góry Go down
Gallon

Gallon


Liczba postów : 92
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Zielona Gora

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:01 pm

@Up

Skad moga wiedziec nic prostszego widac nigdy Ots'a nie robiles xdd jedna z licznych komend Gm'a jest mozliwosc przenoszenia sie o jakas ilos kratek w przod wiec nie ciezko przejsc i sprawdzic nie ? xd
Powrót do góry Go down
Gokuskan




Liczba postów : 26
Join date : 15/08/2009
Skąd : KSZO OSTROWIEC ŚW

jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitimeSro Cze 09, 2010 12:24 pm

jaka jest stronka do zrobienia konta i jakie jest id itp???
Powrót do góry Go down
Sponsored content





jaka jest stronka do zrobienia konta Empty
PisanieTemat: Re: jaka jest stronka do zrobienia konta   jaka jest stronka do zrobienia konta Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
jaka jest stronka do zrobienia konta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: