World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie

Go down 
+11
gandzialf
Gohan Kid
Hubert653
Ero Gohanek
Emek
kominos
Kosa
Trojanek
anonim
Flerix
SiemaGoku
15 posters
AutorWiadomość
SiemaGoku

SiemaGoku


Liczba postów : 21
Join date : 05/06/2009

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Zagraj z Nami!   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:25 pm

Siemka wszystkim!
Chciałem Wam wszystkim przedstawić parę fajnych gierek !

.:Pierwsza Gra:. K-W
Chciałem Was do zachęcić do zagrania w tą grę jest on bardzo fajna i fajnie rozwinięta Sag'owo, polega ona na ćwiczeniu swojego bohatera (Goku) i wbijaniu Nim Poziomu (Levelu) można tam założyć swój klan, dokupić sobie Kosmiczne Punkty dzięki którym możemy mieć różne przywileje, ale co ja Wam będę więcej mówił wejdziecie zobaczycie:)

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Logo
Kliknij:Click - Aby zagrać w K-W!

PS. Zachęcam do dołączenia Klanu - DBR!

.:Druga Gra:. M-G!
O tej grze za dużo nie wiem ponieważ dopiero zaczynam w nią grać więc skopiuje wam małe Info Smile

Informacje
Od bezdomnego do właściciela pałacu

Jesteś nieutalentowanym menelem z warszawskiego dworca głównego, nie umiesz ani pisać, ani czytać.
Masz jeden cel: chcesz być bogaty. Naucz się czytać i pisać, żeby w końcu móc postawić przed sobą szyld i przez to zwrócić na siebie uwagę.
Naucz się grać na gitarze, żeby zaimponować ludziom. Kup sobie psa, żeby wzbudzić litość. Załatw sobie wózek do zbierania puszek. Zostań kieszonkowcem i okradaj ludzi z zegarków, portfeli i biżuterii.

Funkcje:

* supermarket z napojami i pożywieniem
* 9 instrumentów muzycznych przynoszące regularne dochody
* funkcja żebrania
* zbieranie i sprzedawanie puszek
* popełnianie różnych przestępstw
* szkolenia
* system promili
* ubezpieczenie zdrowotne
* 27 różnych zwierzaków
* 22 różne mieszkania
* 8 emocjonujących miejsc do żebrania
* 24 rodzaje broni do ataku
* 23 możliwości obrony
* gry hazardowe do zabijania czasu
* plan miasta z 103 dzielnicami
* system walki
* walki zwierzaków
* bandy menelskie
* walki band
* i dużo więcej...
Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Dosser_start
Kliknij:Click - Aby zagrać w M-G!

.:Trzecia Gra:. M2

Metin2 prowadzi w fantastyczny orientalny świat. Zostań mistrzem sztuk walki i walcz jako sojusznik Boga Smoka przeciwko mrocznemu wpływowi Kamieni Metin, które zatruwają ziemię. Walcz w dzikich bitwach dla jednego z trzech imperiów, zdobądź ich ziemie i dobytek lub zjednocz je i zostań nowym Imperatorem. Twoje przeznaczenie jest w zasięgu ręki!
Cechy

* Czeka na Ciebie ogromne terytorium z dużą ilością przygód i nowymi wyzwaniami.
* Trzy wrogie sobie Królestwa, do których możesz dołączyć.
* Walcz o terytorium i honor, pieszo bądź konno!
* Zostań panem zamku i rozbuduj swoja własną twierdze z Twoja gildią.
* Ucz się sztuki wojennej i zdobądź wiele wyjątkowych umiejętności walki!

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Metin2
Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Metin2_wall02
Kliknij:Click - Aby zagrać w M2!

@Flerix
Heh ja grałem 2 dni i znowu przyszedł czas do Colagu :PP ale będę grał nawet ciekawa Gierka :PP dlatego reklamuję xd -a NIck taki jak na Forum :p


Ostatnio zmieniony przez SiemaGoku dnia Pią Cze 05, 2009 9:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:45 pm

Metin 2 fajna gra:P , ale i tak WoW lepszy Very Happy, jak możesz to podaj swój nick na metinie ;d
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:47 pm

Ja dawniej grałem w Metina, ale mi sie znudził. Potem grałem w WoDBO ; ]
Powrót do góry Go down
Trojanek

Trojanek


Liczba postów : 172
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Karlino xD

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 8:13 pm

@Flerix
Ze co? WoW to jest gófno s kauem (cel. blad) czlowieku nic Metina nie przebije Wink ale coz kazdy ma inny gust Very Happy

@Topic
W Metina gram Wink w K-W tez gram Very Happy
Powrót do góry Go down
Kosa

Kosa


Liczba postów : 143
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Mazury - Ełk

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 8:48 pm

Znam te gry bo kumple grają w Metina , ja gram w menela i mam 7 k pkt ;D. Niedługo kupuję sobie Owczarka Niemieckiego - polecam !!! POZDRO
Powrót do góry Go down
kominos




Liczba postów : 12
Join date : 04/06/2009
Age : 32
Skąd : Lębork

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 9:39 pm

Kosmiczni świetna giera... Mam 368 lvl xD
Powrót do góry Go down
Emek

Emek


Liczba postów : 59
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Łaziska

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:37 pm

Ehh Kosmiczni do bani ... Wole Metinka ... Smile Bd grać w Metka a Czitkami Very Happy Bo zwykła gra w metka mnie nudzi ;/ xD
Powrót do góry Go down
Ero Gohanek

Ero Gohanek


Liczba postów : 307
Join date : 03/06/2009
Age : 28

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:50 am

Dla mnie ta gra, ten cały wasz metin jest żałosny i to jest jedno wielkie gówno a nie gra Neutral. Jest tyle fajnych gier, o wiele lepszych, lepsza grafika a wy się podniecacie (nie wszyscy) tym metinem. To samo z Counter Strike'm chociażby COD2 multiplayer jest o wiele lepszy ale po co :/ CS rOcKs !!1!!!1 neoneoneone!! 111
Powrót do góry Go down
Hubert653

Hubert653


Liczba postów : 86
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Trzcianka

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:24 am

Metin 2 drentwy na dłuższą mete :[Polecam grać w tibie z Pacc ;]Battlefield 2 xD
Powrót do góry Go down
http://hubert65.mybrute.com
Kosa

Kosa


Liczba postów : 143
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Mazury - Ełk

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:55 am

Son Gohanek napisał:
Dla mnie ta gra, ten cały wasz metin jest żałosny i to jest jedno wielkie gówno a nie gra Neutral. Jest tyle fajnych gier, o wiele lepszych, lepsza grafika a wy się podniecacie (nie wszyscy) tym metinem. To samo z Counter Strike'm chociażby COD2 multiplayer jest o wiele lepszy ale po co :/ CS rOcKs !!1!!!1 neoneoneone!! 111

Myślisz że w grach chodzi wyłącznie o grafikę ? Jesteś w błędzie COD2 ma zrytą fabułę a CS poprostu kox , spójrz ile osób gra w csa choćby 1.6 czy Sourca a potem gadaj zdrów Wink, pozdro.
Powrót do góry Go down
Gohan Kid

Gohan Kid


Liczba postów : 223
Join date : 04/06/2009
Age : 29
Skąd : Biorą Się Nooby?

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 8:37 pm

Menelgame jest rox!!
Powrót do góry Go down
SiemaGoku

SiemaGoku


Liczba postów : 21
Join date : 05/06/2009

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 8:41 am

każdy ma swój wybór :] więc dla innych może być nawet Saper rox O.o Start > Gry > Saper :]
Powrót do góry Go down
gandzialf

gandzialf


Liczba postów : 5
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeWto Cze 09, 2009 3:48 pm

W metina gralem i moim zdaniem jest to dretwa gra...nudna juz przy 3 lvl'u (jak dla mnie)
Jedyny mmorpg ktore mnie zatrzymalo na dluzej (rok i jakies 5 miechow) to WoW ogrom rzeczy do zrobienia wyexpienie postac i wyexpienie profesji zebranie 6000g na epic mounta itd. areny przemyslane pvp.
Gral bym jeszcze w Wowa ale za bardzo wciaga...
A jesli szukacie gry czysty grind czyli bicie mobow dla lvl'a to polecam Mu online oraz Lineage2. Peace
Powrót do góry Go down
Bucyk




Liczba postów : 204
Join date : 05/06/2009
Age : 28
Skąd : Te Nerwy

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimePon Maj 03, 2010 9:23 pm

KFC KOX HB SUX J****y GRUBASIE
Powrót do góry Go down
UubIIx




Liczba postów : 1
Join date : 18/10/2009

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 7:58 am

uuu widze ze tu sie co nieco porobiłoo..
To nie to wodbo co pół roku temu Sad zajebista atmosferka ..;/
Polecam Mu-Online ale na expie nie wiekszym niz 100..
Powrót do góry Go down
Miley Cyrus

Miley Cyrus


Liczba postów : 181
Join date : 05/02/2010
Age : 29
Skąd : Nie musisz wiedziec..

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 3:43 pm

Bucyk napisał:
KFC KOX HB SUX J****y GRUBASIE

mam CIe doszyc gowniarzu ... Mutacja plx ;**
Powrót do góry Go down
Kisiel Fun

Kisiel Fun


Liczba postów : 87
Join date : 06/12/2009

Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitimeSro Maj 05, 2010 5:16 pm

@Bucyk
co straciles kolejnego hara 100? ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Empty
PisanieTemat: Re: Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie   Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wodbo nie ma gruby lezy na kanapie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» co z wodbo
» OTS WODBO 2.1
» wodbo
» Wodbo kiklhh
» wodbo co jest?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: