World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dlacze Koreanki rogz?

Go down 
+15
bL!Nd
Medi
Buubuux Dfa
Rastor Come Back
anonim
Flerix
DevixStyle
Bigiello
ZatrA
Lagrimas
Azazel
Morfi
Krzykin
Mleko
Ssv
19 posters
Idź do strony : 1, 2  Next

Czemu Koreanki sa Rogz?
Bo je lubie
Dlacze Koreanki rogz? Vote_lcap0%Dlacze Koreanki rogz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bo sa fanne
Dlacze Koreanki rogz? Vote_lcap0%Dlacze Koreanki rogz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bo sa rogz
Dlacze Koreanki rogz? Vote_lcap0%Dlacze Koreanki rogz? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bo sa Zajefanne
Dlacze Koreanki rogz? Vote_lcap50%Dlacze Koreanki rogz? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Bo jest ich 9 i jest rogz
Dlacze Koreanki rogz? Vote_lcap50%Dlacze Koreanki rogz? Vote_rcap
 50% [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 2
 

AutorWiadomość
Ssv




Liczba postów : 21
Join date : 04/06/2009

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Ownage Vs War Wolfs (Filmik)   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:08 pm

Ownage Vs War Wolfs (4vs4)

No ale padli i wezwali posilki czyli bbxa i fartskila

Sklady na poczatku po 4

War Wolfs :
Autre
Baywatch
Wazelinka
Xserxd

Ownage:
Dakoseq
Rezee
Marciniasty
Blind

Pozniej doszedl bbx fartskill i chyba ktos tam jeszcze ale padlem i tego nie nagralem

Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=z3eOY3tVsN4

Widac jaki mają honor ^^.
Powrót do góry Go down
Mleko

Mleko


Liczba postów : 7
Join date : 04/06/2009

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:38 pm

fajny filmik rowny war.troche dedow nie bylo Very Happy Very Happy .
Powrót do góry Go down
Krzykin

Krzykin


Liczba postów : 408
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Gdańsk

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:44 pm

Dokładnie BEZ HONORU WCZORAJSZY WAR! cheers
VIVA WAR WOLFS!; ]
Powrót do góry Go down
Morfi

Morfi


Liczba postów : 18
Join date : 03/06/2009
Skąd : Toruń

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:48 pm

Zero honoru ZERO!!! A BBX najwieksze ZERO z możliwych!
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Liczba postów : 357
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Bydgoszcz

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 2:39 pm

Trochę głupio wyszło wczoraj, bo ja poszedłem za Marciniastego, któremu net padł, a Buubuux nie był z Nami na vt i sam poleciał, nie wiem czemu =/ .
Ładny War, gz.
Powrót do góry Go down
Lagrimas

Lagrimas


Liczba postów : 135
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:18 pm

re atk pls =)
Powrót do góry Go down
ZatrA

ZatrA


Liczba postów : 537
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Skierniewice

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:28 pm

Tak przechwalasz sie tym warem ?
Marciniastemu net padł jak sami widzicie na filmiku to raz.
A dwa to dlaczego każecie mi nagrywac filmiki z myszką skoro Wy nagrywacie filmiki poprzez noob chary ?
Bo re attack bedzie pokazany tak jak wczoraj miał go Baywatch ?
Żal mi was.

Hypercam to nie jest trudny program w obsłudze a robiąc filmiki noob charami potwierdzacie nasze i innych zdanie o waszym Re attacku.
Powrót do góry Go down
Bigiello

Bigiello


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : się biorą takie zefiry?

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:39 pm

Czyli jak na wojnie się wzywa posiłki, to też zero honoru? Nie ważna jest śmierć kilku ludzi, ważne ze było równo... Do tego to jest tylko gra, a wy jakieś slava, hvala i w ogóle... Rudolf Hess napisałeś do Lagrimasa że jak śmie śpiewać hymn Polski? A jak Ty śmiesz niemców sobie do sygn dawać ze sfastykami czy jakoś tak na ramionach? Pozdro

@down
A czemu mam nie zrozumieć ? Rozumiem, należy do subkultury, ale musi nam pokazywać, jak to kocha tych niemców? Dla mnie jest to troche obraźliwe... Zresztą, ostatnio jeszcze z Tobą sie pogadać dało, teraz jesteś jakimś Wilkiem Wojennym i sie dziwny zrobiłeś, ja do żadnego teamu nie należe, ale rudolfa np. nie trawie...


Ostatnio zmieniony przez Bigiello dnia Pią Cze 05, 2009 4:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
DevixStyle

DevixStyle


Liczba postów : 87
Join date : 03/06/2009
Skąd : Się Biorą Nooby??

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:43 pm

@Zatra
Też masz black D ... niewiem, ale moim zdaniem powinniście albo się umuwić na wary z black D, albo bez niego.... 0o Niegram bałwanku....

@Bigiello
Rudolf(Tosiek)
Należy to sub kultury "Skinów"
Poczytaj o nich trochę. Polska dla Polaków!(nie jestem skinem ^^ )
i On się nie upodabnia do niemców tylko ta Sub kultura uważa, że hitler był fajny(nie bd Ci pisał dokładnie bo i tak nie zrozumisz)

@HB
BTW. Wiem dużo na temat skinów (moja siostra się uwazała kiedys za NS) więc ich bronie.
a czemu napisałem tak a nie innaczej.
Ponieważ niechce mi się pisać tymbardziej że widać ile błędów robie.
Poprostu się wstydzę Razz

A co do Hitlera to "Fajny" w sęsie jego ideologia był geniuszem tyranem ale jednak geniuszem Smile

@Topic
Filmik fajny. Co do bbx:
Bez Honoru,
Bez Godności,
przylecieć na piątego!?
To miał być dowcip?...


Ostatnio zmieniony przez DevixStyle dnia Pią Cze 05, 2009 5:18 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:55 pm

Znów pokazali, że mają 0 honoru w środe również miało byc 5 na 5 wybiliśmy ich co do 1 i wlecieli całym teamem. Nawet to im nie pomogło bo większośc popadało dopiero gdy al padli złapali mnie na m2 gdzie jeszcze zabiłem bunte ( było ich 4 ) i oni się uwarzają za jakiś pro evul ? ŚMIESZNE. WAR WOLFS ROX
Powrót do góry Go down
ZatrA

ZatrA


Liczba postów : 537
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Skierniewice

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:56 pm

DevixStyle napisał:
@Zatra
Też masz black D ... niewiem, ale moim zdaniem powinniście albo się umuwić na wary z black D, albo bez niego....

No to leże i kwiczę ze śmiechu.
Jeszcze powiedz ze mam wall hacka bo was widze jak stoicie w dp za scianką.
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:57 pm

Hmm sam filmik mi się podoba. Nie wiem jak tam z wami było, że ile w składzie, no ale ja gram na Meteor i się nie będę mieszać. Dawać więcej takich filmików, bo aż miło popatrzeć ; ]
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:30 pm

@Devix
Poczytaj ? A to oni wszyscy są tacy sami yep? Widać, że wiesz coś na ten temat ! Brawo Skubi.
BTW. Znam wielu skinów i uwierz mi, że ich kultura jest oryginalna i zróżnicowana. Po za tymi Skini to nie tylko Nazi czy Oie
to wiele różnych odłamów jak np odłamy metali czy punków. Po za tym nie uważam aby ktoś musiał narzucać swoją subkulture innym jeżeli w jej przekonania wierzy -> bo to ironiczne.

PS: Że Hitler był fajny ? Troszkę dziwnie to ująłeś no i chyba troszkę nie w tą stronę Smile

@Topic
Pierwszy war po którym ktoś mi nie napisał "ONI Mają bota", a po chwili "Omg BBX'y znów na bocie jadą"


@edit Devix
OKs Razz


Ostatnio zmieniony przez HB dnia Pią Cze 05, 2009 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rastor Come Back

Rastor Come Back


Liczba postów : 249
Join date : 03/06/2009
Age : 28

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 5:40 pm

Widać Straszny Honor BBX'ów.
4 vs 4 A tu 5 vs 4 więc...
War Wolfs'i Chociasz walczom 4vs 4 i tak was pokonali ...
Powrót do góry Go down
http://wodbo.net
Ssv




Liczba postów : 21
Join date : 04/06/2009

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 6:31 pm

Nagrywalem film noob harem dlatego ze nie moglem uczestniczyc w warze main harem poniewaz mialo to byc 4 vs 4 ^^
Powrót do góry Go down
Buubuux Dfa

Buubuux Dfa


Liczba postów : 221
Join date : 03/06/2009
Age : 32

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 6:57 pm

Po 1 Naabki, Zrobiłem tak, bo Flerix na wojnie która była 2 tyg. wcześniej (3 vs 3) ubilismy Wazelinke i też lamus razem z wazelinką przyleciał, więc japa.

po 2. Jestem Zerem ? Możliwe, ale bez bota =D pozdro
Powrót do góry Go down
Krzykin

Krzykin


Liczba postów : 408
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Gdańsk

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:03 pm

Więc sie przyznajesz ze nie masz honoru? OKK ;} Ale nigdy więcej sie z wami na ręke nie pójdziemy!;]
Powrót do góry Go down
ZatrA

ZatrA


Liczba postów : 537
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Skierniewice

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:04 pm

Dokładnie , nawet nie bedzie mi sie chciało ogladac kolejnych waszych filmików kreconych z noob charów.
Krecic prosze filmy z tych charów co sie biją a nie.
Po pierwsze to pokaże wasz re attack.
Po drugie ten noobski kamerzysta czasami przeszkadza w warze.

Cieszycie sie wygraną ?
Cieszyscie sie botem który wam pomogł.

Podkreślam dzisiaj mieliśmy wara z wami i zrównaliśmy waszego Toska i reszte teamu z gównem.
Mam z tego filmik i jest na nim re attack Trey doskonale uchwycony.
Zrobie dzisiaj moze jeszcze ten filmik i go tu dam Wink

Jolanta pro elo war wolfs.
Powrót do góry Go down
Medi




Liczba postów : 180
Join date : 04/06/2009
Age : 29
Skąd : Bolesławiec

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:11 pm

Cóż ja nie uważam że BBX nie jest zerem xd
jest normalnym playerem jak każdy inny.
Wolfsy dostają w dupę - ok. Ale nie musicie zaraz
tłumaczyć się botami/ lub bluzgac innych na forum
pokażcie jacy jesteście w warze ^^


Ostatnio zmieniony przez Medi dnia Pią Cze 05, 2009 7:15 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Krzykin

Krzykin


Liczba postów : 408
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Gdańsk

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:12 pm

@up Next wary będe kręcił ja;].I co do zrównania .Zawsze te wasze zrównanie jest jak was jest o kilku więcej.Przypadek??Przewaga zawsze pomga. To,że obecnie nas nie jest za dużo to proste w postaci ze padniemy.Ale to tylko pixele ..moge paść kilka razy ale mieć frajde ze był ten war i tyle;].Niz wychodzić w 15 i rządzić na servie;]
Pozdro dla normalnych z ownage.BEZ NAPINKI
Powrót do góry Go down
Azazel

Azazel


Liczba postów : 357
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Bydgoszcz

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:33 pm

#up
Nie zawsze czym więcej osób tym lepiej, przewaga nie zawsze pomaga.
Ile akcji było (z naszej strony), że wychodziliśmy 2-3 na Was 6-7 i wygrywaliśmy :S.
Powrót do góry Go down
Ssv




Liczba postów : 21
Join date : 04/06/2009

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 8:06 pm

@up a nie raz bylo ze my wyszlismy 5 na 6 i my wygralismy to zalezy

ale bylo mowione ze ma byc po 4 -.^
Powrót do góry Go down
bL!Nd

bL!Nd


Liczba postów : 27
Join date : 03/06/2009

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 2:53 am

przykre są wasze wypowiedzi.

sami nie jesteście honorowi,bo pamiętam jak dziś sytuacje gdzie miało być 4v3 wyszliśmy i nagle 7v3.
my tego nie nagraliśmy a szkoda, ale tu nie chodzi o pokazywanie honoru.

waszym zdaniem rezee miał sie bić sam na 4 ? bbx jest dobrym ziomkiem i przybiegł pomoc. ciekawe jak wy byście postąpili.

skoro Wam to pomaga to podbudowujcie sie dalej na forum tym że nie jesteśmy honorowi.

JOLanta.
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 668
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 3:59 am

No i co ze 6 na 4? Na meteor to jest 12 na 2 style \../ A niektore razy 13 ludzi na klate. To jest tylko gra a to tylko logiczne ze ktos nie bedzie stal i sluchal jak kaza mu "solo" lub "4 na "4.
Powrót do góry Go down
ZatrA

ZatrA


Liczba postów : 537
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Skierniewice

Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:08 am

alan napisał:
No i co ze 6 na 4? Na meteor to jest 12 na 2 style \../ A niektore razy 13 ludzi na klate. To jest tylko gra a to tylko logiczne ze ktos nie bedzie stal i sluchal jak kaza mu "solo" lub "4 na "4.

A mnie p***li Twój meteor wiesz ?
Bo ja tam nie gram i nie obchodzi mnie jak tam sie wary robi itp.
Gram na bs i nie wjeżdzaj mi z jakimś nóóbskim servem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dlacze Koreanki rogz? Empty
PisanieTemat: Re: Dlacze Koreanki rogz?   Dlacze Koreanki rogz? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dlacze Koreanki rogz?
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Czemu Bicia jest rogz ? Koreanki Rogz i Girls Generation rogz.
» Czy Bicia rogz Koreanki rogz i Girls Generation rogz?
» Bicia rogz. Koreanki rogz. girls generation Rogz. AGAGAGAGAG :O xDDD !! Bszosi TULI TULI. Yoona TULI/
» Doesn't Matter To pajac? AGAGGAGAGAGAGAGAGAG lulul Bicia rogz,. Koreanki Love. Girils Generation rogz.
» Doesn't Matter To pajac. SYGNA. AGAGGAGAGAGAGAGAGAG lulul Bicia rogz,. Koreanki Love. Girils Generation rogz.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: