World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love

Go down 
+4
anonim
Flerix
Gallon
Kakae11
8 posters
AutorWiadomość
Kakae11




Liczba postów : 31
Join date : 03/06/2009

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Battle Stadium items   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimePią Cze 05, 2009 6:25 am

Witam jestem newbe i mam pytanie czy ktos z bs's by sprzedal dla mnie moze SC17 boots/c17 legs za 120 Talonow ? A jak nie to czy ma ktos na zbyciu zeby dac Smile?



Przepraszam was za niektore bledy nie mam polskich znakow ale sie staram Very Happy

@down 7k ? ciebie pogielo co nie ? czy pobili....

@Anonim
Sorry ze go obrazilem ale jak sie nie myle to jest 70senzu to chyba za duzo no nie Very Happy?

@Flerix
Dzieki jak bedziesz to bede pisac Smile


Ostatnio zmieniony przez Kakae11 dnia Sob Cze 06, 2009 7:11 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gallon

Gallon


Liczba postów : 92
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Zielona Gora

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimePią Cze 05, 2009 10:08 am

@Up Kakae
70 senzu za duzo ? za tyle tylko sc17 arma kupisz nic wiecej same legi ssj5 kosztuja 25 senzu


Ziomek ja rozumiem ze ty sobie jaja robisz nie ? pozbieraj 7k talonow to Ci selne ;] zadne debil nie da ci tez za free ........


(Sory za nie stosowanie polskich znakow ale w chwilii pisania posta siedze w Hamburgu na niemieckim laptopie)


Ostatnio zmieniony przez Gallon dnia Sob Cze 06, 2009 8:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimePią Cze 05, 2009 12:23 pm

Jak chcesz to moge Ci to dac na battle stadium. Nick Flerix, ale narazie ukradziono mi 16 dni pacca i czekam na zwrot bo na nowego szkoda kasy więc tak szybko nie logne bo w kolejkach nie chce mi sie czekac;p


Ostatnio zmieniony przez Flerix dnia Pią Cze 05, 2009 1:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:10 pm

Ehh koles 120 talonow? To raczej ciebie pogielo. Ja ci nie sellne bo nie gram na BS. I nie wyzywaj ludzi, jak nie znasz dokładnych cen.
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 668
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:04 am

Up
On jest newbie i pierwszy raz gra. "NIech bedzie kim jest" boshe.

Za 10 senzu napewno bedzie mogl kupic te itemy ^^.
Powrót do góry Go down
cipendejsik

cipendejsik


Liczba postów : 48
Join date : 03/06/2009
Age : 31
Skąd : Płock

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:58 am

Gallon napisał:
@Up Kakae
70 senzu za duzo ? za tyle tylko sc17 arma kupisz nic wiecej same legi ssj5 kosztuja 25 senzu


Ziomek ja rozumiem ze ty sobie jaja robisz nie ? pozbieraj 7k talonow to Ci selne ;] zadne debil nie da ci tez za free ........


(Sory za nie stosowanie polskich znakow ale w chwilii pisania posta siedze w Hamburgu na niemieckim laptopie)

Tyle, ze auto tematu nie chce kupic sc 17 armor, tylko sc17boots/c17 legs, wiec o czym ty wogole mowisz.

Co do tematu, to fakt za 1 senzu (100 talonow) nie kupisz zadnego z tych itemow, chyba ze ktos bedzie mial na zbyciu. Wydaje mi sie ze c17 legi kupisz juz od 3 senzu, a sc 17 boots gdzies 5 senzu.

Pozdro
Powrót do góry Go down
Gallon

Gallon


Liczba postów : 92
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Zielona Gora

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 9:45 am

@Up

Faktycznie moja pomylka myslalem ze zalezy mu na Sc17 ale to i tak nie zmienia faktu ze ze nic za to nie kupi
Powrót do góry Go down
Samuel




Liczba postów : 3
Join date : 05/06/2009

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 3:57 pm

nawet jesli to sc17 arm teraz mozna kupic nawet za 50senzu a nie za 70
Powrót do góry Go down
Gallon

Gallon


Liczba postów : 92
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Zielona Gora

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 4:51 pm

@Up

U kogo ? jak masz na sell to z chęcią kupie za twoja cene
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 7:11 pm

Hehe iksde AGAGAGAAGAG

Bicia rogz. Koreanki love . Girls Generation rogz.

doesn;t matter jest pajac./


AGGAAGAAGAGAGAGAGAGAGG lululululuulu
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Empty
PisanieTemat: Re: Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love   Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Bicia rogz. Girls Generation 4ever. Koreanki love
» Czemu Bicia jest rogz ? Koreanki Rogz i Girls Generation rogz.
» Czy Bicia rogz Koreanki rogz i Girls Generation rogz?
» Doesn't Matter To pajac? AGAGGAGAGAGAGAGAGAG lulul Bicia rogz,. Koreanki Love. Girils Generation rogz.
» Doesn't Matter To pajac. SYGNA. AGAGGAGAGAGAGAGAGAG lulul Bicia rogz,. Koreanki Love. Girils Generation rogz.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: