World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cray to pedau.

Go down 
+5
Adiko67
Ero Gohanek
Raziel
Seboszczak
Siaara
9 posters
AutorWiadomość
Siaara

Siaara


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Szczecinek

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: W sprawie sygnaturek   Cray to pedau. Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:40 pm

Mam prozbe do graczy którzy umia robic naprawde fajne sygnaturki jesli by ktos mógl zrobic taka z

GOKU I NAPISEM Siaara tlo juz obojetne zeby dobrze wspulgralo z renderem bedzie +


@Seboszczak:

to ze ty wkuwasz polski na 6 to nie znaczy ze karzdy ma dobra ortografie kujonie jeb@#@#
takich jak ty za oceny bym okopal Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez Siaara dnia Czw Cze 04, 2009 10:21 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://Animetv.pl
Seboszczak

Seboszczak


Liczba postów : 186
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 9:08 pm

Na twoim miejscu prosiłbym o to by ci ktoś tanio słownik poprawnej polszczyzny sprzedał xDD Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Raziel

Raziel


Liczba postów : 270
Join date : 03/06/2009
Age : 31
Skąd : Wrocław

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:02 pm

Siaara, z tego edita właśnie zrobiłeś sobie "siarę". Ja bym w klatkach pozamykał ludzi kaleczących poprawną polszczyznę.
Powrót do góry Go down
Siaara

Siaara


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Szczecinek

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 11:58 pm

wyjebane mam w ta polszczyzne jak by kazdy mowil tak jak pisal to bylo by to piękne pisz za każdym razem ą ę cwaniaku
Powrót do góry Go down
http://Animetv.pl
Ero Gohanek

Ero Gohanek


Liczba postów : 307
Join date : 03/06/2009
Age : 28

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 12:01 am

ale to nawet nierealne żeby człowiek w twoim wieku tak kaleczył Neutral po tylu latach życia to już nawet taki odruch powinien być :q


(btw opera mi błędów nie podkreśla - to na wszelki wypadek ;s)
Powrót do góry Go down
Seboszczak

Seboszczak


Liczba postów : 186
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 12:29 am

Siaara napisał:
wyjebane mam w ta polszczyzne jak by kazdy mowil tak jak pisal to bylo by to piękne pisz za każdym razem ą ę cwaniaku

Hmmmm.... Gratuluje ... Masz wyjebane w język którym posługujesz się na codzień ?

@Siaara
Nie z polskiego 6 nie mam ... i wyrażaj się ...
Z tym okopaniem to jeszcze byś się kur** zdziwił ...
Chcesz adres ? Nie ? Bo masz 11 lat i mama cię samego nie puści w Polskę ? przykro mi ...
Tymczasem: Kiss my ass :*

@Siaara <2>
Dziecko....naprawdę idź do szkoły ...


@Plax Close ... bo robi się wykład jakiś o języku polskim -.-" Twisted Evil


Ostatnio zmieniony przez Seboszczak dnia Pią Cze 05, 2009 6:32 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Siaara

Siaara


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Szczecinek

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 12:52 am

taa pewny jestes?? jak bd blisko z mila checia cie odwiedze i zobaczymy kto tu ma 11 lat wiesz przejechac z kumplem sie moge bo samemu to tak troche nuudno wiesz? podaj adresa jak bedzie blisko poznania lub gdzies w tych okolicach wpadne z wielka checia dziecko ^^

(strasznie sie boje mam 11 ide plakac😢 bo jakis franklin mi napisal ze z okopanie sie moge zdziwic hahahahah
Powrót do góry Go down
http://Animetv.pl
Adiko67

Adiko67


Liczba postów : 40
Join date : 03/06/2009
Skąd : GliWice

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:14 am

Wy to k***y macie wyjebane z takimi ą ę ż ó do Azkabanu z wami cwele
Jak czlowiek gra w tibie pare lat i tam niema ortografi poza ó to sie przyzwyczaja ja tez pisalaem kiedys z ortografia ( Ale Tibia To Odmnienila).!.!.) lol!
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/watch?v=3xQIBZp1u6E&feature=channel_page
Bigiello

Bigiello


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : się biorą takie zefiry?

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 8:15 am

@up
Jezusie, ja od zawsze dość poprawnie pisałem, no ale jak widze ludzi którzy na swój kraj maja wyjebane... Bo jeżeli olewacie ortografie, to olewacie swój język ojczysty, co, prościej po eng bo tam nie ma znaków ? Than learn ortography in polish... (Oczywisty jest fakt że nie wiem czy dobrze napisałem, bo wole Polski;*) To wyjedźcie sobie do Anglii, Irlandii i uczcie się tamtych języków.

POLSKI ROX!
Powrót do góry Go down
Bezel

Bezel


Liczba postów : 13
Join date : 05/06/2009
Age : 32

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 2:17 pm

Dokładnie Bigi ma racje nie wiem jak w tym wieku można tak kaleczyć język POLSKI Shocked
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 2:45 pm

Ja jestem za granica i wole swoj ojczysty jezyk O.o ale ktos kto ma 18 lat tak kaleczy to potworne LMAO
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:51 pm

Adiko67 = Tibiostwór?

Człowieku ogarnij ty się POLSKA! JĘZYK! HISTORIA! <- Szanuj
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 3:57 pm

Cray to Cray to pedau. Devision_00_noob


AGAGAGAGAGAG llulululuuulu
\
Love Koreanki. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Cray to pedau. Empty
PisanieTemat: Re: Cray to pedau.   Cray to pedau. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cray to pedau.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cray to pedau.
» Cray lubi siebie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: