World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 wodbo co jest?

Go down 
+10
Savar
To Ten Bit
CD
anonim
Bigiello
Dodek
Anon
Alan Powah (Daiki)
Riff/Veryz
Task
14 posters
AutorWiadomość
Task

Task


Liczba postów : 219
Join date : 03/06/2009
Skąd : Bytom

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Anon wpadka ( Ban )   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 12:59 pm

Anon sam się przyznał że robił skille , jedynie jak można dawać skille aury jest robienie samemu skill.



1 DOWÓD

Anon napisał:
Flor to jednak nie ty!!!Ja widzialem na wlasne oczy jak wylazil caly czas z temple i go ubijali Bart/Graf/Vezyr/Cooler Wzg Oni wszyscy cie rookali,mozliwe ze to zaplanowali o,O Ktos od nich cie hack a oni cie zrookali ;< Ale jak gadalem z tym kolesiem co siedzial na twoim koncie,to powiedzial Flor here,to ja,juz i tak nie gram wiec sie rookam.Ale postawilem skille aury zeby juz wiecej sie nie rookal przy wyjsciu od Yamy.I sie wiecej nie rookal ;] Najpierw rooknal Ultrasa,i myslalem ze dla jaj to robisz,a potem Flora zaczal debil rookac caly czas wychodzil z temple PK nabijal i padal o,O A Graf napisal "Haha i mamy 1 mniej z Allianz z glowy" ;/
A wiec jednak ktos ci sie wkradl ;/
PS:Nie trzeba az takiej cofki.On zaczal sie rookac o 23.00 polskiego czasu,i obserwowalem ten rook az do polnocy waszego czasu (Jak schodzilem z kompa mial 70 lv) Chyba byl res i te skille znikly ;/ Fuck a by debila zatrzymalo!!!Jestem za cofka od godziny 23.00.I tak nikt nie gral w nocy,a w dzien,no coz,jesli maniaki nie byli w szkole zeby grac to bedaa miec kare o,O
JESTEM ZA COFKA DLA FLORA!!!
@Mateusek-Dokladnie, ten hacker przesadzil ;/ Rookac chara az do 30 lv?;/
@Bart-Cie nie zrookali az do 30 levela ;/
@Vonder-Ku*wa debilu nawet nie wiem o czym piszesz ale why w kazdym temacie co cos pisze musisz cos do mnie napisac frajerze?Podniecasz sie tym 76 levelkiem i skaczesz do wszystkich na forum smierdzielu!!!


2 DOWód

wodbo co jest? Anonwpadka
Powrót do góry Go down
Riff/Veryz

Riff/Veryz


Liczba postów : 178
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Zapomniałem.

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 1:23 pm

wodbo co jest? Epicfail

Nic dodać nic ująć. xD
Powrót do góry Go down
Alan Powah (Daiki)

Alan Powah (Daiki)


Liczba postów : 221
Join date : 03/06/2009
Age : 30

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:19 pm

jesli udowodnisz ze to konto z forum Anon jest w grze Anon...
Powrót do góry Go down
Task

Task


Liczba postów : 219
Join date : 03/06/2009
Skąd : Bytom

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:31 pm

Scarface powah napisał:
jesli udowodnisz ze to konto z forum Anon jest w grze Anon...

Z tym może być problem , lecz da się to sprawdzić i gm z pewnością to zrobi Wink Na 100 % to jest anon xD
Powrót do góry Go down
Anon

Anon


Liczba postów : 443
Join date : 03/06/2009
Age : 30

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:40 pm

Buahhahahahaha zaraz padne xD Jak zobaczylem temat to sie przestraszylem (Co na mnie znalezli o.O) A tu patrze a takie gowno xD Nie robilem zadnych skilli,jakis Dende Brazol stal i mowil ze ma debuga,w bagu je mial,ale ja ich nawet nie moglem otworzyc bo mialem debuga,wiec pokazalem mu gdzie ma je polozyc i mi je porozstawial :} Jak by cos to moge jego nick podac xD
Pozdro xD
Ekhem,napisales ze sam sie przyznalem ze robie skille,gdzie tak napisalem o.O Napisalem tylko ze rozstawialem skille,w sensie ze zlecilem to temu Dende i dalem mu za to 2 gold xd Jak HB chce to podam mu passy,i niech zobaczy ze moje konto jest czyste jak dziurka dziewicy xD A ja sam nie klamdlem tych skilli ;o
@Up-Tak to ja Anon,ale nic nie robilem Wink
@Down-Wlasciwie to masz racje Wink Nawet jesli zlecilem zla rzecz (Nie wiem czy to zakazane) To kazalem to mu robic w slusznej sprawie Wink Jesli to zle,to sorka,podam nick tego Dende i niech on sie tlumaczy o.O Przed GM na pewno sie przyzna,i na 100% nawet nie wie ze ma cos nielegalnego (Ten Dende mial -30 jakbyco) Narazie jego nicku nie podam,jak HB bedzie chcial to powiem Very Happy
I jeszcze jedno,niby jak zrobic skille?o,O Z tego co wiem to nie da sie ZROBIC skilli,skad ten Dende mial to nie wiem Smile
@Task pewnie ty go hack i siedziales na tym koncie bo cie nie bylo wtedy na nawalaniu Flora a zwykle robisz nocki codziennie ;/
@2xDown(Bigiello)-Zamkniesz ty ten swoj 14 letni ryj?Jestes gowniarz i frajer co offtopuje wiec sie zamknij,co robie to moja sprawa wiec idz se Teletubisie poogladac dziecko a nie tu siedzisz o.O A ten Dende i tak nie bedzie mial bana ani nic bo na 100% nie wiedzial ze za to ban Very Happy A sytuacja wygladala tak,widzialem ze wystawil 1,potem 2,3 i powiedzialem zeby dal mi tego baga bo chce zobaczyc co tam jest,dostalem debuga,oddalem mu baga a on powiedzial ze wystawia skille.Pokazalem mu zeby wystawil w ktorych miejscach,a po tym jak juz Flor nie mogl sie ruszac,to powiedzial plx items,poszedlem do DP i mu dalem te 2g,placenie za to nie bylo planowane Wink


Ostatnio zmieniony przez Anon dnia Czw Cze 04, 2009 3:21 pm, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Dodek

Dodek


Liczba postów : 259
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:42 pm

On to robił w słusznej sprawie a ty tak ooo :O o zal ...... affraid
Powrót do góry Go down
Bigiello

Bigiello


Liczba postów : 297
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : się biorą takie zefiry?

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:50 pm

Anon - tak, ale Ty jesteś na tyle frajerem, że wystawiasz kogoś komu za to zapłaciłeś... żalosne!

@Edit
Ja mam 14 letni ryj, ale Ty jesteś żałosny, wieku sie nie wybiera;)
Też kiedyś miałeś 14 lat, zresztą, inteligencją mnie nie przewyższasz, sry; )
Nikt Cię nie lubi, ale dalej się pchasz na chama ;*


Ostatnio zmieniony przez Bigiello dnia Czw Cze 04, 2009 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:08 pm

Moze tak tylko pisal? No nic nie wiadomo...GM by musial go przylapac na goracym uczynku.
Powrót do góry Go down
CD

CD


Liczba postów : 184
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Dobrzeń Wielki

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 6:33 pm

Anon rooooxi zostawcie go - to drugi Merol na naszym forum xd
Powrót do góry Go down
To Ten Bit

To Ten Bit


Liczba postów : 206
Join date : 03/06/2009

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 8:16 pm

Ban sie nalezybez dwoch zdan bo po 1 nieda sie wykladac skilli na ziemie z baga ;o Po 2 po co kazales mu tam klas skoro to nie byles ty (cos ci ten wkret nie wyszedl). Moze i sie rookowal ale ty nie powinienes ingerowac w jego sprawy ban plakssss
Powrót do góry Go down
Savar

Savar


Liczba postów : 64
Join date : 04/06/2009
Age : 29
Skąd : Gliwice

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:57 pm

Ale macie dowód uważaj anon bo zaraz deleta dostaniesz za takie coś Smile
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:05 pm

Anon wymiatasz xd, ZOSTAWIC GO Very Happy
Powrót do góry Go down
Sparky

Sparky


Liczba postów : 106
Join date : 04/06/2009
Age : 33
Skąd : Sparking !!

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:17 pm

Hehehhehehahahahaha.... Anon wpadles po uszy omg !! Ban jak H**J nasz team jak by to zrobil to by Delted dostal Omg

Hahahhahahahahhaha Anon spamer roku ?!
Powrót do góry Go down
http://www.wodbo.net
Anon

Anon


Liczba postów : 443
Join date : 03/06/2009
Age : 30

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:38 pm

Dokladnie ^.- Teraz se tak mysle...Allianz naokraglo daje filmiki jak macie PK w PZ,kicki naokraglo,klonowania,i inne dowody,a wy co macie na Allianz?^.- Dajecie jakies przerobione filmy jak sie ktos kicka,falszywe PK w PZ (Mowie tutaj o sprawie z Raselem) czy tez inne "Przewinienia" Takie jak te moje tutaj ^.- Proste,nic na nas nie mozecie miec bo my nic nie robimy Very Happy
@Anonim-Wlacha xd A moze tylko klamalem?xD
@Topic-Task,daj edita plax bo nigdzie sie nie przyznalem ze robilem skille Very Happy
A ty napisales "Anon robi skille sam sie przyznal" Tak nigdzie nie pisalem niestety ^.-
@Savar-Wlasciwie masz racje,po ciula ja sie wogole martwie?xD
@Up-HB jest sprawiedliwy -.-
@Flerix/CD-Dziekuje wam rabbit queen king cherry farao jocolor cheers lol! xD flower xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimePią Cze 05, 2009 5:08 pm

Żeby nikt nie spamił, że nie czytałem to napisze pościk o takowej treści.
Nie chce mi się teraz tego wszystkiego czytać (Weekend jakoś to przerobie i pomyślę co z tym zrobić).

Annon! STOP SPAM ! I na forum i na PW ;P
Powrót do góry Go down
KukiS

KukiS


Liczba postów : 198
Join date : 06/06/2009
Age : 29

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 12:30 pm

czy wam tez czasem nie dziala strona http://wodbo.no-ip.org/
bo mi nawet na otsach ta strona nie wchodzi[nie gram na nich sprawdzalem tylko]
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 12:45 pm

Up. ogar na 99 procent AGAGAGAGAGAG

AGAGAGAGAGAGA lululululuullulu


Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany. Love Girls Generation.

Doesn'y Matter nie umie sie myc,. Krzywe kolana ma./ Pajac
Powrót do góry Go down
Sponsored content





wodbo co jest? Empty
PisanieTemat: Re: wodbo co jest?   wodbo co jest? Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
wodbo co jest?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» co z wodbo
» OTS WODBO 2.1
» wodbo
» wodbo co jest
» wodbo.net hagagahaha

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: