World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 crash ssie

Go down 
+24
Inny
G Maciek
Snok Dfa
~~Klocuszek~~
Adidas Marathon
Hasan'Ek
Kosa
Flerix
DevixStyle
alan
przyjemny czlowiek
anonim
Dakos
Kraven
Nooobs
Rastor Come Back
Bart
buszek785
Silence Aka Razi
Sir Goku
Siemion
Bobed
Anon
Task
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimePią Cze 05, 2009 12:21 pm

@ Dakos - Dokładnie zaśmiecasz ^^

# topic - No lifer? Myślisz, że jak nadrobiłes ten lvl to jesteś człowiekiem bez życia ? Chyba nie wiesz co znaczy określenie No lifer . Ale gratulacje Ci się należą Razz .
Powrót do góry Go down
Kosa

Kosa


Liczba postów : 143
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Mazury - Ełk

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimePią Cze 05, 2009 9:47 pm

Zuy dziau.

A co do tematu to gratulacje , i fajnie że umieściłeś też upy Kia Ko , szkoda że odsszedłeś od allianz bo i tak oni rządzą Wink ,ale cóż Twój wybór , pozdrawiam i życze dalszych sukcesów w grze.
Powrót do góry Go down
Hasan'Ek

Hasan'Ek


Liczba postów : 244
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Prabuty

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 7:46 pm

Musze ci przyznac task czy wyrobiles sie bo byles noobem i polegales tylko na Cd i Celmenie ... ale coz czas zmienia ludzi wiec Gz ;]
Powrót do góry Go down
Task

Task


Liczba postów : 219
Join date : 03/06/2009
Skąd : Bytom

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 11:08 pm

Szkoda mi się was robi jak czytam wasze posty hashahsa ale ok alnaku nie płacz już :***
Powrót do góry Go down
Adidas Marathon

Adidas Marathon


Liczba postów : 101
Join date : 04/06/2009
Skąd : Kraków<NH> TYLKO WISŁA

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 5:34 pm

Anon : shaushauhsauhsuah taka z ciebie kozak na forum a taka lajza w grze... poka cos od siebie frajerze .... wbije reba to lezysz ciole albo nie dobje 100 noob harem i wezme 2X 100 i cie ubijemy bo z twoim pro elo zuuooo pvp zejdziesz na 10 hitow tak jak wtedy...widzeliscie ten piekny owned anona ?? hasuhasuhasuahu jak nie to zalujcie takiej cipy na forum jeszce nie bylo shausahusauh
topic : pozdro fajna historia.... hehehe na 2.4 ja jeszce chabierkiem latalem ^^ 150 to bylo wtedy cos ^^
Powrót do góry Go down
~~Klocuszek~~

~~Klocuszek~~


Liczba postów : 112
Join date : 05/06/2009
Age : 31
Skąd : z kątowni

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 8:44 pm

Moze wkoncu po tych undelach zacznie sie war na meteor ;D
Fajne ss'y Task.
Why w dziale BS..?;o
Powrót do góry Go down
Snok Dfa




Liczba postów : 32
Join date : 07/06/2009
Age : 29
Skąd : Racibórz

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 8:44 pm

Fajne ss'y ale nie wiem czemu poszles do sira twoja decyzja twoje czeste dedy ;s queen king rendeer santa bom Exclamation Question Crying or Very sad Evil or Very Mad Twisted Evil Laughing Shocked Mad Suspect Suspect tongue rabbit bom santa jocolor flower afro scratch
Powrót do góry Go down
G Maciek

G Maciek


Liczba postów : 39
Join date : 04/06/2009
Age : 28
Skąd : Siedlce

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeCzw Cze 11, 2009 11:17 pm

task na czym expiles i w jakim miescie lub na jakiej planecie do 190 i 200 lvla?
Powrót do góry Go down
Inny

Inny


Liczba postów : 236
Join date : 04/06/2009
Age : 32
Skąd : Chorzów

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 11:31 am

Gz nie kazdy potrafilby sie podniesc i wyexpic na nowo chara jescze raz Gz
Powrót do góry Go down
Zabolek

Zabolek


Liczba postów : 83
Join date : 11/06/2009

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:26 pm

Gratulacje Task , mam nadzieje ze czesciej bd logowac , bo czasami to niema z kim wyskakiwac ;/ Yooo jak ktos tam powiedzial , gogo 300 xD wkoncu Jestes hardcorem.
Anon Ty twierdzisz ze Task uciekl od allianz bo bal sie ze nasi maja undela ? ehhhm... normalnie strasznie mi sie ciebie zal robi ... I CHODZ SOLO KOKSIE , Z TTB MOGLES ISC , CHODZ ZE MNA !
@Alan wystarczajaco sie poplakales ? wydaje mi sie ze jest to spowodowane tym ze Propeth nie chce Ci dac do copy 15 ;p Moje uznanie Propeth i jeszcze raz gz ....
@Task ty gonska , musisz mnie nauczyc wlepiac takie ssy ;p nie w linkach Razz Very Happy
Powrót do góry Go down
Barden

Barden


Liczba postów : 57
Join date : 07/06/2009
Age : 32
Skąd : Świnoujście

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimePią Cze 12, 2009 12:50 pm

Crespo mój kumpel z rl..hakneli go niestety(niepodawał emaila,passów ani acc więc jak....... monkey monkey monkey monkey confused confused confused confused
Powrót do góry Go down
Miley Cyrus

Miley Cyrus


Liczba postów : 181
Join date : 05/02/2010
Age : 29
Skąd : Nie musisz wiedziec..

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 12:22 pm

crash ssie
crash ssie
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 12:33 pm

Nie wyzywajcie krasza bo sie poplacze albo co najgorssze POTNIE RÓŻOWĄ ŻYLETKĄ !!!!!!!!!!!!!!


Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany. Love Girls Generation.


Doesn't to pajac i koyaczy tylko gdy ma adma . Nabz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





crash ssie - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: crash ssie   crash ssie - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
crash ssie
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Cray lodziara
» Cray+Bicia=Koreanka ;D
» Dbko ssie , jo?
» Vegi ssie Corristowi stopy xd
» falson ssie kupy i czesze garby wielbłądom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: