World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG

Go down 
+13
Flerix
alan
ArkuuPL
Mleko
mlody
Kosa
BlazO
Kraven
Task
Nietsh
Fazereq
Rasel
Kopek
17 posters
AutorWiadomość
Kopek

Kopek


Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009
Age : 31
Skąd : Sława

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Kradzież C17 legs(Jeszcze jak nie działało trade)   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:19 pm

Tutaj jest filmik gdzie Scofield oszukuje mnie i zabiera 2 senzu i nie daje mi C17 legs mam nadzieję, że odzyskam senzu i c17 legs ponieważ czekam już 1 tydź i nic ;/. Plz crash albo hb oddajcie mi xD oto filmik...
Powrót do góry Go down
Rasel

Rasel


Liczba postów : 37
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Mielec

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 1:01 pm

;D Kolejny nabsik Wink Co oszukuje graczy... Żałosne..

Ban Him! (;
Powrót do góry Go down
Fazereq

Fazereq


Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009
Skąd : Suwałki

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 1:19 pm

Majątku w sumie Ci nie ukradł, ale kradzież to kradzież trzeba tego oduczyć.
Ukarać go trzeba bounce
Powrót do góry Go down
Nietsh

Nietsh


Liczba postów : 7
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 1:49 pm

Ban dla oszusta Smile a ty chyba nie dostaniesz senzu i C17 legow ;/
Powrót do góry Go down
Kopek

Kopek


Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009
Age : 31
Skąd : Sława

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 1:57 pm

Czemu nie dostane c17 legsów i senzu
Powrót do góry Go down
Task

Task


Liczba postów : 219
Join date : 03/06/2009
Skąd : Bytom

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:14 pm

Trade ma zostać włączone na razie nie kupujcie nic najlepiej jak nie chcecie zostać oszukani Sad
Powrót do góry Go down
Kraven

Kraven


Liczba postów : 97
Join date : 03/06/2009
Skąd : Wodzisław Śląski

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 3:39 pm

Kolejny noob/Ich Wielu : )
Powrót do góry Go down
BlazO

BlazO


Liczba postów : 26
Join date : 03/06/2009

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 3:57 pm

Tyle czekasz na ukaranie tego noobka że z przykrością stwierdzam: nie doczekasz sie silent i nie zobaczysz ani senzu ani legów Sad
Powrót do góry Go down
Kosa

Kosa


Liczba postów : 143
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Mazury - Ełk

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 5:44 pm

Rzeczywiście , rozumiem jak ktoś kradnie Shin Armora lub SSJ5 legi ale żeby kraść c17 legi to przesada. Owszem dać mu bana ale dobrze że trade już działa Wink , pozdro. farao
Powrót do góry Go down
mlody

mlody


Liczba postów : 35
Join date : 03/06/2009
Skąd : Dcee

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 8:24 pm

Jeżeli czekasz na zwrot itemu... to powodzenia :\

Looknij na mój link https://www.youtube.com/watch?v=dFd-GBPxEV0
Gdzie gracz o nick'u Kosi oszukuję mnie na 50 senzu (czekam pona 10 dni i zero reakcji adminów Neutral ) a szkoda po przez to już nie gram (jakby został ukarany a mi zwrócili itemy to bym wrócił) ... no comment
Powrót do góry Go down
Mleko

Mleko


Liczba postów : 7
Join date : 04/06/2009

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 9:12 pm

ban za ukradnienie itemów Very Happy Very Happy .
Powrót do góry Go down
ArkuuPL

ArkuuPL


Liczba postów : 263
Join date : 04/06/2009

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 9:31 pm

heh 2senzu ... glupio sie przyznac , ale mnie ostatnio "wydybano" na 13 senzu ... ;/ nie nagrywalem dalem zaufanie ;/ ! jak na moj lvl to majatek ;/
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 668
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:18 am

Ja na waszym miejscu nie robil bym trade bo teraz duzo ludzi to wykorzystuje.

A ja zauwazylem ze po crash serv to trade znika ;p

Ban dla niego.
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimePią Cze 05, 2009 12:27 pm

Dobrze, że nagrałes ten filmik (w dobrej jakości) bo inaczej byś tych legów nie odzyskał. A więc tak jeżeli trade zostało usunięte tylko z tego powodu , że nie da się juz kopiowac to C & H jesteście w błędzie. Da się kopiowac za techniką rzcuania sobie na depo itemków w capsule lub legalnie pod nogi ^^ . Więc trade spokojnie by mogło wrócic , nie byłop by tyle problemów na kradzież , a administratorzy uzyskali by więcej czasu ; ^ affraid
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:05 pm

Hmm, pewnie oddadza ci te legs. Szczerze mowiac, to one nie sa duzo warte, wiec ja ci moge dac tez ; ] No ale kara dla tego kolesia przynajmniej bedzie.
Powrót do góry Go down
Kopek

Kopek


Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009
Age : 31
Skąd : Sława

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:26 pm

Ta moze to niewiele kasy ale dla początkującego garcza wystarczająco...
Powrót do góry Go down
Ussj gokus

Ussj gokus


Liczba postów : 152
Join date : 05/06/2009
Skąd : Freeza Space shiP

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimePią Cze 05, 2009 2:52 pm

ban dla niego Very Happy chociaz to nie jest majatek Very Happy ale ban za kradziez
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:19 pm

Scofield dodany już do mojej listy vip pod znaczkiem czaszki i z notką do edit Smile.
Jak go zobaczę w grze - zostanie ukarany. Tymczasem muszę ci jednak zwrócić uwagę, że zły dział! Z takim czymś do przewinień!

PS: Jak złapię cię w grze na postaci "Fast-Man" to odzyskasz co straciłeś Smile niestety filmik nie pokazuje co kupowałeś więc mogę oddać tylko senzu ; ]
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG . Love Koreanki. Love Girls Generation.   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 1:11 am

AGAG xD Dziala Fodbo . Lokajcie. Nie wiem jakim cudem ale jest online.
Ja zalogowalem, a czy ty zalogujesz . Nie wiem/. Wyslij mi sms na pacc to ppogadamy. AGAGAGAGAGAGG

Zaden Fejk. Ogar kolana plox.

AGAGAGAG lululul

Doesn't to pajac BIG.

Ciekawe jakie posty z 2009 doda gdy zrobie ten temat.



Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Fouth




Liczba postów : 10
Join date : 29/04/2010

Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 9:48 am

HaHa ;]
Nubki jakies
Niewiele kasy ale zawsze cos .
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Empty
PisanieTemat: Re: Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG   Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Fodbo dziala. AGAGAGAGAGAGAG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: