World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 WTF?! all dziwne

Go down 
+6
Prince
Trojanek
Ero Gohanek
Pos Elyts
PikaMarecki
Tv News WoDBO
10 posters
AutorWiadomość
Tv News WoDBO

Tv News WoDBO


Liczba postów : 17
Join date : 03/06/2009
Age : 35
Skąd : Wielka Brytania

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Dragon Ball ma Już 20 lat!!!!   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:03 pm

O tak tak tak... Dragon Ball ma już 20 lat Very Happy I z tej okazji Wszystkie odcinki Dragon Ball Z zostaną odnowione, i zostanie zastąpione wszystko jak ludzi którzy udzielają głosu do DBZ xD...

UWAGA!!! NOWA SERIA DRAGON BALL KAI WYSZŁA!!<<<<<<<<<<<

Rockey & Robson
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:29 pm

powiedz mi tylko ile to ma do sparkinga ;|? szybki jestes juz jest 9 ep'ow db kai.....
podniecacie sie ciagle tym dbz a jest wiecej dobrych anime >.<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:43 pm

Się obudziłeś z tym kaiem Razz rly? Wyszła i nawet już Vegeta z Nappą z capsułki wyszli Very Happy

PS: Co ma to do Sparkinga nie wiem - więc przenoszę do ogólnych ^^
Powrót do góry Go down
Pos Elyts

Pos Elyts


Liczba postów : 443
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Gorzów Wielkopolski

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:45 pm

Marecki
Akurat dla mnie Dragon Ball ma klimat, który nie zostanie zastąpiony w żaden sposób przez inne anime ;]
Z reguły anime nie lubię, ale jednak powtarzam Dragon Ball ma to coś ;p
Wystarczy soę cieszyć, że wciąż jest popularny Very Happy
Może jakiś evencik z tejże okazji? Razz
@Down
Ehhh nie chodzi o samo nawalanie....
Dobra nie będę mówił, bo i tak nie zrozumiesz x_x


Ostatnio zmieniony przez PoS dnia Sro Cze 03, 2009 10:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ero Gohanek

Ero Gohanek


Liczba postów : 307
Join date : 03/06/2009
Age : 28

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:22 pm

@up tyś widział anime z klimatem :O jeśli napiepszanka przez 20 odcinków to jest dla ciebie klimat to pozdro! >.> dragon ball dawno stracił popularność teraz są na topie bajeczki 3D z nickelodeona :q albo cartoona networka

@topic

oOoOoOo rLY? What a Face
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:24 pm

Wie ktoś może czy odcinki DB będą emitowane w zwykłej TV?
Powrót do góry Go down
Trojanek

Trojanek


Liczba postów : 172
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Karlino xD

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:36 pm

@up
Watpie w to Wink serio Very Happy

@topic
W sumie ja juz tyle razy ogladalem DB ze mi sie znudzil Very Happy narazie sie przezucilem na Naruciaka xD i zaczynam spowrotem ogladac Tsubase Wink

Czu:*
Powrót do góry Go down
Prince

Prince


Liczba postów : 19
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : Pszów CITY

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:13 pm

Dragon Ball swego czasu było jednym z najlepszych anime Wink
Ale ile moźna oglądać jedno i to samo ;d
Polecam One Piece,Sekirei,Bleach pzdr.
Powrót do góry Go down
Stachuu

Stachuu


Liczba postów : 234
Join date : 04/06/2009
Age : 36
Skąd : Sparking :P

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:29 pm

@up
One Piece- to beton ;/
Sekirei- nie wiem co to
Bleach-spoko anime ale na każdy odcinek trzeba czekać tydz. ;/ podobnie jak na naruto shippudena


W DB kai jest chyba tylko przyspieszona akcja, poza tym fabuła itd pozostała ta sama co w DBZ.....



Jak ktoś zna jeszcze jakieś ciekawe, warte obejżenia anime to niech poda tytuł i napisze o czym mniej więcej jest ^^ ponieważ ostatnio pojawiło się pełno kiczowych anime nie wartych poświęcanego na nie czasu Smile


PZDR

@down
Mimo wszystko wg mnie jest lipna Smile ale o gustach się nie dyskutuje, każdy lubi co innego


Ostatnio zmieniony przez Stachuu dnia Pią Cze 05, 2009 2:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PikaMarecki

PikaMarecki


Liczba postów : 536
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Daleko daleko w irlandii

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimePią Cze 05, 2009 1:50 pm

@up sam jestes beton >.< toc one piece to manga ktora sie najbardziej sprzedaje >.< lepiej niz blicze,naruty czy dbz >.>
Powrót do góry Go down
Sephior

Sephior


Liczba postów : 309
Join date : 03/06/2009
Age : 113
Skąd : <Suwałki<3>

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimePią Cze 05, 2009 3:28 pm

@UP
Ty już tym One-Szitem wku**sz mnie.
KAŻDY kto powie na to "gówno", sam nim jest? Pozdrów się Plix.

@Topic
Pierwszy odcinek DB-Kai wyszedł na początku kwietnia a mowa o nim była już na początku roku. Z choinki się urwałeś czy co XD?
Powrót do góry Go down
Deszczyk

Deszczyk


Liczba postów : 64
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Wysokie Mazowieckie

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:38 pm

Zupełnie jak upadek komunizmu :}.
Teraz Dragon Ball (anime) mnie za bardzo nie interesuje. Nie oglądam odcinków etc., ale DB jest nadal świetny.
Powrót do góry Go down
Nojmi

Nojmi


Liczba postów : 194
Join date : 09/02/2010
Age : 29
Skąd : Ruda Śląska

WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 7:56 pm

nie no wbijam dziś na wodbo forum patrze WTF co to k****a za "wakacyjna skórka" zasyfiała, kumpel pisze : sprawdź wodbo.net, lookam a tam jakieś dupsko. O co kaman?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





WTF?! all dziwne Empty
PisanieTemat: Re: WTF?! all dziwne   WTF?! all dziwne Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
WTF?! all dziwne
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: