World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 LUTZ HAKNOL WODBO!!!!

Go down 
+2
Tv News WoDBO
mlody
6 posters
AutorWiadomość
mlody

mlody


Liczba postów : 35
Join date : 03/06/2009
Skąd : Dcee

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: PILNE DO CRASH I HB. KRADZIEŻ!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:49 pm

[b] już od tygodnia+ czekam na rozwiązanie tej sprawy... Player o nicku Kosi oszukał mnie na 50 senzu / przez to TRADE \ mam filmik i mogę rozmowę dodać na pw.
Proszę Admninów o odpowiedź co z tym mają zamiar zrobić
LINK\/GDZIE\/Kosi\/OSZUKAŁ\/MNIE\/NA\/50\/SENZU....

https://www.youtube.com/watch?v=dFd-GBPxEV0
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:52 pm

Nie wiem czy wiesz ale jesteśmy troszkę zabiegani i na pewno jeśli na starym forum pisałeś to w taki sposób jak tutaj (po prostu post) to nie traciliśmy czasu nawet na odczytanie treści. Z takimi sprawami trzeba być cierpliwym.
Powrót do góry Go down
mlody

mlody


Liczba postów : 35
Join date : 03/06/2009
Skąd : Dcee

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:57 pm

A będzie ona wyjaśnona ?? (zwrot itemu czy coś)?? proszę o odpowiedź. z góry dziękuje...

wiem i rozumiem że macie sporo pracy nad serverami.. jednak tylko chodzi mi o odpowiedź czy odzyskam to co straciłem? jak tak to w jakim czasie...
Powrót do góry Go down
Tv News WoDBO

Tv News WoDBO


Liczba postów : 17
Join date : 03/06/2009
Age : 35
Skąd : Wielka Brytania

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:59 pm

Tak jak wspomniał HB , trzeba być cierpliwym. Nie zauważyłeś że teraz Admini nie mieli czasu tu na przykład. Zrobienie nowego Forum ( To trochę trwa aby dobrać odpowiednie kolory do strony itd ), a tu inne sprawy o pacce.

TRZEBA BYĆ CIERPLIWYM. CIERPLIWOŚĆ POPŁACA xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:03 pm

Wszystko okaże się gdy obejrzę filmik.
Jeżeli będzie on przedstawiał kradzież to na pewno odzyskasz przedmioty, a sprawca zostanie ukarany.
Powrót do góry Go down
mlody

mlody


Liczba postów : 35
Join date : 03/06/2009
Skąd : Dcee

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:10 pm

Dobrze Dziękuje za odpowiedź...
Będę czekać... rendeer
Powrót do góry Go down
Kin333

Kin333


Liczba postów : 45
Join date : 03/06/2009
Skąd : Mielec

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:17 pm

Pozwole sobie, ze napisze do tego tematu sprawe kradziezy rowniez 50 senzu, za ktora czesc (50s, glove, 50s) mialem dostac glove 13/13.

Cytuje fragment ze starego forum:
Cytat :
Swiat: Meteor
Zlodziej/oskarzony: Tsufullex
Oskarzyciel: Kin Giano (na forum Kin3333)

Sytuacja wyglada tak:
Oferowal on na sprzedaz glove 13/13 i ze chce kupic sc17 buty. Zaoferowalem mu na sprzedaz buty. Ok, ustalone 3 senzu. Wymienislimy sie na zasadzie, ze rzucamy na depo i odbiegamy i bierzemy to co swoje. Ok.
Pozniej pisze o to glove. Ustalilismy ze 100 senzu. Wypieral sie, ze za duzo noobow sie kreci... ze nie bedziemy przebiegac... no to zaproponowal ze ja rzuce 50, on glove i ja reszte senzu - 50.

Rzucilem - uciekl od razu.

Filmik, ss'y:

Filmik:
Ss'y:
1. http://iv.pl/images/2nezhmv4s5qgdokk0ypb.jpg
2. http://iv.pl/images/t3dwzs3qbl80bq61vh84.jpg

Czekam na rozpatrzenie, ukaranie Tsufullex'a i zwrocenie mi tego co moje.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:29 pm

Zamykam, wszystko zostało wyjaśnione.
Powrót do góry Go down
vegi

vegi


Liczba postów : 165
Join date : 11/07/2009

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 6:43 pm

qwww
Powrót do góry Go down
HwdpBdg




Liczba postów : 2
Join date : 02/01/2010

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 8:32 pm

i k****a lutz nie powinien miec dostepu do niczego stare etai przed resem wjebal sie na gm i rozjebal caly server i dalej k****a ma udzialy w tym wodbo jebanym a ty k****a hb nie ogarniety czlowieku zrób cos z tym bo masz k****a wszystko w dupie nic k****a nie potrafisz zrobic k****a takie samy pasy do admina od forum i do bazy danych no japierdole to k****a 7 letni dzieciak by lepiej pomyslal ludzie zamawiaja paci za 60 zl a ty takie cos odpierdalasz co chwile res i k****a w koncu kto w to ma grac pomysl logicznie i zastanów sie nad swoimi czynami
Pozdrawiam Smile)
Powrót do góry Go down
Bicia Koreanka

Bicia Koreanka


Liczba postów : 126
Join date : 12/04/2010

LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitimePią Kwi 30, 2010 8:35 pm

Lutz to Nabz. AGAGAGAGAG

Wescie zrobcie nowe Fodbo. XDDDDDDD AGAGAGAGAGAG


Love Koreanki. Love Yoona i Tiffany. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Empty
PisanieTemat: Re: LUTZ HAKNOL WODBO!!!!   LUTZ HAKNOL WODBO!!!! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
LUTZ HAKNOL WODBO!!!!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» LUTZ HAKNOL WODBO!!!!
» falek wie kto haknol wodbo ;/
» wodbo
» co z wodbo
» OTS WODBO 2.1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: