World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 AGAGAGAG XD

Go down 
+21
alan
Kosa
Siaara
Savar
Rasel
Frejzer
Adzian
Kraven
NaCoCi Here
Dunio
Fazereq
Bialy Tw
Banshee
Krychu
Tv News WoDBO
BlazO
Hubert653
Flerix
Wormsiak
anonim
amori
25 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
amori




Liczba postów : 230
Join date : 03/06/2009
Age : 29

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Jaka Wybrac Profesje ;>   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:06 pm

Witam , mam zamiar zrobic chara i wbic reborna powiedzcie jakiesa dobre profy ;] daje +
Powrót do góry Go down
anonim

anonim


Liczba postów : 929
Join date : 03/06/2009
Age : 32
Skąd : PTB

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:09 pm

Hmm...bym powiedzial, zebys gral tym kogo lubiles w anime, ale bys wybral pewnie Goku, a on strasznie sax. Do gry bym ci polecil Freeze. Ma przed reb i po reb evil kienzan ktore ma kox hity. Jego jedyny minus to na 150 przed reb slaby trans. Na 200lvlu Freezer jest nie pokonania ^.^ No to jak mowilem graj Freeza xD
Powrót do góry Go down
Wormsiak

Wormsiak


Liczba postów : 223
Join date : 03/06/2009
Age : 30

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:12 pm

Możesz zrobić także Androida ja sam nim gram i nie narzekam łatwy do masowego expa ponieważ ma 2 dobre czary auto destruction i barrier
ma nawet dużo hp i many fajny f attack tylko slow speed ;]
Powrót do góry Go down
Flerix

Flerix


Liczba postów : 388
Join date : 03/06/2009
Skąd : Szczecinek City ^^

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:19 pm

Ja Ci radze freezera przed rebronem ma evil kienzany zabierają 2 k many . Po rebq tak samo duży +, że potrzebny jest 100 ki lvl zabiera mało many best spell . Radze Ci freezera Smile
Powrót do góry Go down
Hubert653

Hubert653


Liczba postów : 86
Join date : 03/06/2009
Age : 28
Skąd : Trzcianka

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:25 pm

A ja ci poradze Tsufula ma najlepsze hity z glova lecz ostatni trans jest strasznie wielki :{
Powrót do góry Go down
http://hubert65.mybrute.com
BlazO

BlazO


Liczba postów : 26
Join date : 03/06/2009

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 6:29 pm

Zgadzam sie z panem up Tsuful jest dobrą postacią ale jeżeli cui sie nie podoba to polecam freezera albo androida c17 lub c18 twój wybór Very Happy
Powrót do góry Go down
Tv News WoDBO

Tv News WoDBO


Liczba postów : 17
Join date : 03/06/2009
Age : 35
Skąd : Wielka Brytania

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 7:17 pm

Proponował bym Namka, Androida, Cell. Czemu ponieważ, Namkiem się trudno gra ale jak się zdobędzie rebka Smile to wymiata xD, Android, proponował bym c17 bo jest lepszy od c18 ( Może takie same ^^ ) ale wszystkie Androidy są dobre ^^, Cell ( Komórczak ) też dobra profesja też ją polecam jest silna ale słyszałem że ma mało HP ale nie jestem pewien ^^

Ja jak bym był na twoim miejscu to bym wybrał Androida xD
Powrót do góry Go down
Krychu

Krychu


Liczba postów : 100
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Krosno Odrzańskie

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:18 pm

Ja ci proponuje grac Freezerem poniewaz, czeste transy, latwo sie expi tylko troche ciezko na 150 lvl bo nie ma fast attacku i na 200 przed i po rebornie ma evil kienzan jeden z najlepszych czarow. Dobre hity z glova nawet.
Powrót do góry Go down
Banshee

Banshee


Liczba postów : 45
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Meteora

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:24 pm

Mi np. podoba się teraz Cooler i Cell. Dosyć mocne profy szególnie po rebie [ choć go nigdy nie wbiłem ] ale z tego co ludzie mówią i kolega co Coolerem gra/grał. A Cell także silna profa możne nawet lepsza od Coolera...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:50 pm

Widzisz to co robisz chyba jest najgorszą drogą do tego aby w jakiejkolwiek MMO coś osiągnąć.
Dlaczego? Otóż jeżeli nie będziesz grał tym kto tobie akurat się spodobał, a kimś kogo ktoś ci polecił bo "X" to gra nie będzie przynosić ci takiej przyjemności. Nabijanie lvli będzie jedynie rutyną, a nie dążeniem do udoskonalenia swojej* postaci.

Wybierz tego kogo najbardziej lubisz. Nie znasz DB ? Wybierz po wyglądnie Smile)
Powrót do góry Go down
Bialy Tw

Bialy Tw


Liczba postów : 4
Join date : 03/06/2009
Skąd : Zamosć

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 8:57 pm

Moim zdaniem dobry jest bardock wiesz duzo ci nie powiem bo sam im gram wiec nie moge sie wypowiedziec duzo na temat innych santa
Powrót do góry Go down
Fazereq

Fazereq


Liczba postów : 11
Join date : 03/06/2009
Skąd : Suwałki

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 9:25 pm

[quote="HB"]
Otóż jeżeli nie będziesz grał tym kto tobie akurat się spodobał, a kimś kogo ktoś ci polecił bo "X" to gra nie będzie przynosić ci takiej przyjemności. Nabijanie lvli będzie jedynie rutyną, a nie dążeniem do udoskonalenia swojej* postaci.

Ale jeżeli ktoś wybierze postać, która bardzo podoba mu się z anime, a w grze jest bardzo słaba i większość profek z łatwością tą postać pokona to nikt nie będzie szczęśliwy z wbicia nią lvlu i czerpania przyjemności z gry.

P.S. Niestety balans na razie cienki, więc każdy woli grać postacią najlepsza, mimo że mu się nie podoba. 2.6 plz <<<


bounce
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:17 pm

Ja bym wziął Uuba.
Ma spell obszarowy[furie] i samo~~[kienzan]
Hp ma dużo i to jego atut.
Elton Ci.
Powrót do góry Go down
Dunio

Dunio


Liczba postów : 17
Join date : 03/06/2009
Age : 29
Skąd : Żary

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:21 pm

Jeżeli Twoja pierwsza postac to możesz wziąśc Vegete lub Trunksa... A jeżeli jesteś trochę doświadczonym graczem to polecam Cell lub C17 Wink...
Powrót do góry Go down
amori




Liczba postów : 230
Join date : 03/06/2009
Age : 29

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 10:32 pm

Lipa bo ani jednego odcinka Dragon balla nie ogladalem w zyciu xD
Powrót do góry Go down
NaCoCi Here




Liczba postów : 7
Join date : 03/06/2009

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeSro Cze 03, 2009 11:27 pm

Hmm.. Radze ci Grać Coolerem mam 75 coolera z 75 mlvl to wale z daichertzuan 18 k ;d
Transy ma czesto i dobre hity .
Trans Ma :
50
75
100
150
200

Bardzo mocno napierdziela po rebornie z glova.
king
Powrót do góry Go down
Kraven

Kraven


Liczba postów : 97
Join date : 03/06/2009
Skąd : Wodzisław Śląski

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 7:49 am

Ja bym ci radził Coolera gdyż Cooler na 100 lv jest bardzo dobry jeden z najlepszych profesi na 100 lv,na 200 ma evil kienzan tam samo jak Frreza.Na 200 po rebornie jest też bardzo dobry
/Każda profesia jest dobra tylko trzeba potrafić grać
Powrót do góry Go down
Adzian

Adzian


Liczba postów : 35
Join date : 03/06/2009

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 12:00 pm

@Amori
Nieoglądałeś żadnego odcinka Dragon balla ?
Noto Na Co Ty Czekasz?? Www.Kreskowka.PL I Ogladać Raz Raz xDD A Co Do Tematu To ZAproponuje Ci 3 profesje

- Cell | Może Trudno Wbija Sie Nim LvL Przed Rebem aLe Po rebie Na 200 lvL Koxi Jak Nicc Super Hell Granade Ma I To JEST To ! Very Happy

- Freeza | Freeza Ma Nawet Czesto Transy Więc nie Jest Tak Trudno grać Tylko Na 150 Tak Jak Już Mówili Niema Fasta Very Happy Ale Ogólnie Spoko

- Tsuful| Spoko Ziomek xD Można Nim Grać porebie Też Kox Z Niego Ma Furie I Takie inne Trudno Si eNim Gra Na Początku Ale Puźniieej Jes SpoXX

a Jeśli chcesz łatwiej grać to zagraj sobie
- Vegeta | Ma Duużo Transów najwiecej ze wszystkich dzięki temu łątwo sie gra przed Rebem Jest Dobry Ale Po Rebie Juz Lipson xD
Powrót do góry Go down
Frejzer

Frejzer


Liczba postów : 3
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Częstochowa

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 12:18 pm

Ja bym ci radził freeze dobre ma dobre hity na transie 75 nawala z kienzana po 16k ja nim gram i wcale nie zaluje Very Happy
Powrót do góry Go down
Rasel

Rasel


Liczba postów : 37
Join date : 03/06/2009
Age : 30
Skąd : Mielec

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 12:56 pm

Nom tak jak większość polecam 'frizee' Fajnie się nim gra, jest silny i ma fajne spelle Wink affraid
Powrót do góry Go down
Savar

Savar


Liczba postów : 64
Join date : 04/06/2009
Age : 29
Skąd : Gliwice

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:38 pm

Zrób sobie freezera ma dobre evil kienzan tylko ciężko się expi od 150 do 200
Powrót do góry Go down
Siaara

Siaara


Liczba postów : 10
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Szczecinek

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 2:40 pm

Graj tym kogo lubisz z Anime ja gram Goku i jest spox (jak na razie)
Powrót do góry Go down
http://Animetv.pl
Kosa

Kosa


Liczba postów : 143
Join date : 04/06/2009
Age : 30
Skąd : Mazury - Ełk

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimeCzw Cze 04, 2009 5:52 pm

Ze swojej strony polecam Namka , Cella , Andro , Freeza , Collera.

Dlaczego ? Namek i Cell mają SHG I HG , cellem łatwo się expi przed rebem bo ma auto destruction wcześnie co jest dobrym czarem. Andro jest dobry bo ma dobry fast attack, auto destruction, barrier i Kyushu ( Utamka ). C18 ma też Evil Kienzan tylko szkoda że wyłącznie przed rebem Sad. Freeza i Coller są podobni ale Freeza ma Evil Kienzan przed i po Rebem więc wymiata , pozdro.
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 668
Join date : 03/06/2009
Age : 30

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimePią Cze 05, 2009 4:22 am

Teraz to sa balancje profesje ;] Kazdy profa ma swoje plusy i minusy. Naprawde graj kim chcesz.
Powrót do góry Go down
Hasan'Ek

Hasan'Ek


Liczba postów : 244
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Prabuty

AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitimePią Cze 05, 2009 7:25 am

Mysle ze c17 poniewaz :
-ma duzo hp i any
-duze hity z glove
-fajny wyglad
-super silne dmg i spelle
Powrót do góry Go down
Sponsored content





AGAGAGAG XD Empty
PisanieTemat: Re: AGAGAGAG XD   AGAGAGAG XD Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
AGAGAGAG XD
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: