World of Dragon Ball Online
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Przerobiony klient DBV

Go down 
+6
Mater505
DevixStyle
Kraven
Dodek
Stachuu
moopss
10 posters
AutorWiadomość
moopss

moopss


Liczba postów : 455
Join date : 03/06/2009

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Do gildi Lubimy hardcore/Combat   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:07 pm

Drodzy "koledzy" z gildi Combat/LH. Porsze abyście powrócili na SPARKING i pokazali swoje PRO EVUL MASTER PVP. Bez was nam(Ostro) się nudzi... nie mam kogo zabijać!! Fragowanie na np. Man Coolerze już się nam nudzi... Ja chce WARA!!
Pozdro
Z poważaniem wasz Moopss Klops:D
Powrót do góry Go down
Stachuu

Stachuu


Liczba postów : 234
Join date : 04/06/2009
Age : 36
Skąd : Sparking :P

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 12:12 pm

Cierpliwości kolego.... Przyjdzie czas będzie faza Smile Nie musisz krzyczeć że Ci się nudzi.... Nie musisz też na forum wrzucać swoich dziwnych podtekstów.... HB napisał że w swoim czasie będą undele... I właśnie w tym czasie powrócimy my.... Widziałem że powbijaliście wielkie lv... Zrobiliście full namków i celli... Jednak war rozstrzygnie się dopiero jak my będziemy mieli nasz skład... Bo prawdę powiedziawszy nie opłaca nam się wychodzić w 3 jak was jest 10 (chociaż i tak bywało) bo tylko padamy i nic nie zyskujemy przez to.... No chyba że satysfakcję ze w tak nielicznej grupie możemy jeszcze coś zdziałać, chociaż niestety niewiele ;/

PZDR
Powrót do góry Go down
Dodek

Dodek


Liczba postów : 259
Join date : 03/06/2009
Age : 34
Skąd : Białystok

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:44 pm

moopss napisał:
Drodzy "koledzy" z gildi Combat/LH. Porsze abyście powrócili na SPARKING i pokazali swoje PRO EVUL MASTER PVP. Bez was nam(Ostro) się nudzi... nie mam kogo zabijać!! Fragowanie na np. Man Coolerze już się nam nudzi... Ja chce WARA!!
Pozdro
Z poważaniem wasz Moopss Klops:D

Po co ten bez sens temat? Mam nadzieje, ze jak oni dostana undela to przypadkiem nie zobacze Ciebie w pzecie ;]
Powrót do góry Go down
Kraven

Kraven


Liczba postów : 97
Join date : 03/06/2009
Skąd : Wodzisław Śląski

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 1:49 pm

No macie nudy ale te noob-y nie powrócą a jak powrócą to na 2dni : )
Powrót do góry Go down
DevixStyle

DevixStyle


Liczba postów : 87
Join date : 03/06/2009
Skąd : Się Biorą Nooby??

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 2:08 pm

Moops Ty się boisz 2 150+ po rebie a chcesz zeby lh wruciło... co za tupet
Powrót do góry Go down
Mater505

Mater505


Liczba postów : 245
Join date : 03/06/2009

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 4:23 pm

Kraven ty tak nie kozacz bo zawsze na warach padałeś i płakałeś.
Powrót do góry Go down
voodo




Liczba postów : 219
Join date : 05/06/2009

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:30 pm

mops a ty dalej chcesz zeby wrocili Smile wroca ale nie placz jak bedziesz padac ja jestem sam a jak na razie to wy po pizdzie dostajecie odemnie pozdro xD dzis padlem 2x jak noob ale zdaza sie ale za to evil i ty padacie od 1 osoby;/ wiec po chu* ci taki temat jak i tak bedziesz potem w temple siedizal ?
Powrót do góry Go down
Hasan'Ek

Hasan'Ek


Liczba postów : 244
Join date : 03/06/2009
Age : 33
Skąd : Prabuty

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeSob Cze 06, 2009 8:48 pm

Gdybym mial Andrroxa calkiem inna byla by sytuacja na sparze ;/
Powrót do góry Go down
alan

alan


Liczba postów : 668
Join date : 03/06/2009
Age : 30

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeNie Cze 07, 2009 6:01 am

Nie polecam zebys tak mowil. ZObaczysz kiedys dostana undeleted i wtedy bedzies zly ze padasz, lub ze w pz. Ciesz sie ze nie masz czym sie martwic ;d.
Powrót do góry Go down
gibon




Liczba postów : 142
Join date : 10/08/2009

Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitimeCzw Lip 29, 2010 11:18 am

Wie ktoś jak przerobić klienta DBV żeby elf poszedł? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź albo kontakt na GG 25277776
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przerobiony klient DBV Empty
PisanieTemat: Re: Przerobiony klient DBV   Przerobiony klient DBV Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Przerobiony klient DBV
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
World of Dragon Ball Online :: Derdan war hier :: Derdan war hier-
Skocz do: