World of Dragon Ball Online

World of Dragon Ball Online

IndeksCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Stachuu

Liczba postów : 234

PisanieTemat: Naprawcie PARTY :)   Pią Cze 05, 2009 11:30 am

Witam... Admini zlikwidowali bug z potworkami i przywrócili trade........

Moim pytankiem jest: Skoro uznaliście że można przywrócić trade to przywróćcie również party..... ponieważ jest to bardzo użyteczna funkcja Smile Jeśli jest to aktualnie nie możliwe prosiłbym o jakąkolwiek informację kiedy możemy się tego spodziewać Smile

PZDR

@HB
Ograniczenie osób w pt też nie może być zbyt małe, ponieważ jak jest dobry dzień to w warze jest około 30-40 osób (po 15-20 na jeden team)... A mija się z celem zakładać 2 pt na jedną ekipę ;/ Więc musicie poważnie rozważyć tą liczbę.....

Ostatnio zmieniony przez Stachuu dnia Pią Cze 05, 2009 12:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
DevixStyle

Liczba postów : 87

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 11:45 am

w 100% się zgadzam z Stachem (Staruszkiem WoDBO) party jest praktycznie niezbędna do Wara (tymbardziej jak lejesz się 3-4 /10 0o)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Go??
Gość

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 11:56 am

Najpierw trzeba przygotować ograniczenie osób w party. Bo noobki invitują wszystkich których zobaczą, a to prowadzi do lagów i nie raz do przeciążenia serwer co można nazwać crashem Smile
Powrót do góry Go down
anonim

Liczba postów : 929

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 12:58 pm

@HB
No a mozna wiedziec dokladniejsza date?; ]

@topic
Zeby nie bylo offtopu to powiem, ze tez jestem za tym by przywrocili.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Flerix

Liczba postów : 388

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 1:13 pm

Hmm. Ja się cieszę z tego powodu, że party of czemu? Ponieważ gdy było pt to na warze tlyko 1 drużyna mogła z niego zkorzystac a to denerwowało i nasz team i team rywalizujący z nami dlatego dobry pomysł był z tym żeby je usunąc What a Face
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Stachuu

Liczba postów : 234

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 1:43 pm

Flerix.... Mi chodziło o to żeby pt NORMALNIE działało.... Czyli żeby nie móc zaznaczyć ludzi tylko ze swojego teamu Smile To co było wcześniej to bug.... Właściwie działające pt o wiele ułatwi wary ponieważ nie będziesz mógł zaznaczyć nikogo od siebie Smile no i z tego co mi się wydaje dende będzie leczył z regeneration area tylko ludzi ze swojego teamu Smile więc ja jestem za tym żeby pt działało Smile

@Dodek
Wiesz, przywrócili trade więc miałem nadzieję wspominając o tym taką że HB troszkę więcej pomyśli o tej opcji Smile Bo zauważyłem że jak nikt się nie upomina i nie przypomina o niektórych sprawach, są one pomijane Smile Lub po prostu administracja mając nawał innej pracy zapomina o rzeczach na pozór nieistotnych Smile

PZDR

Ostatnio zmieniony przez Stachuu dnia Pią Cze 05, 2009 1:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dodek

Liczba postów : 259

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 1:46 pm

@STachuu
Flerix nie umie czytac wiec wiesz Very Happy

@topic
Kiedys pisalem do HB PM z prosba o to. Odpisal, ze robia co moga aby to naprawic..Tak wiec badzmy dobrej mysli Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kosa

Liczba postów : 143

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Pią Cze 05, 2009 2:16 pm

Hmm rzeczywiście , dobra uwaga bo np. jest war i 15 osób bez party i ktoś walnie obszarówkę , to zabije dajmy na to kilku graczy ( nawet ze swojego teamu ) i RS a nawet jail więc lipa :/ , dobrze jak naprawią będzie pozdro. lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alanbardock rox xD

Liczba postów : 393

PisanieTemat: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Sob Maj 01, 2010 10:17 pm

k****a chujasjdfajfasjdf
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Falcon

Liczba postów : 208

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Sob Maj 01, 2010 10:45 pm

Wspolczuje Twojej mamie z calego serca no, ale coz skad mogla wiedziec ze urodzi takiego kretyna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alanbardock rox xD

Liczba postów : 393

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Sob Maj 01, 2010 11:11 pm

jretynem to cię po plecach biją przestań się rzucać jak dziwka w samochodzie nie pasuje spierdalaj ja współczuje twoim znajomym
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bicia Koreanka

Liczba postów : 126

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   Nie Maj 02, 2010 9:24 am

hehe iksde. AGAGAGAGAGAG lululu

Doesn't pajac.

Alanbardock lubi robic nalesniki.

AGAGAGAG

Love Koreanki. Love Girls Generation.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność   

Powrót do góry Go down

falcon lubi dymać chomiki bawie się i c**j stawiajcie pałki na baczność
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1